Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzona głowica w wv touran i inne usterki

25 Wrz 2010 12:35 2048 5
  • Poziom 8  
    Nie wiem czy w dobrym dziale zadaję to pytanie, ale jestem kobietą i specjalnie się na tym nie znam, więc proszę o wyrozumiałość.
    W marcu zawieźliśmy samochód do mechanika ( wv touran 2,0 tdi) pęknięta głowica. Po za tym auto "chodziło" super żadnego szarpania, stukania i innych rzeczy. Auto stało u mechanika 4 miesiące, odebraliśmy je w lipcu i od tamtej pory wiecznie co się dzieje, a to pompa uszkodzona a to nagle pompowtryski, jeszcze sprzęgło ( które wcześniej działało bez zarzutu) teraz nagle okazało się że chłodnica jest uszkodzona i cała podziurawiona ( mechanik twierdzi że jej nie dotykał ) wiem że rozmontowywał cały silnik , bo początkowo miał być wymieniany cały silnik, ale nie mógł dopasować i wymienił samą głowicę.
    Już tyle kasy wydaliśmy, ja nie wiem czy on nas nie naciąga. Brak nam już sił . Może ktoś nam coś doradzi. Czy to możliwe aby wszytko na raz się tak sypało.
    Dodam , że ten mechanik zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą używanych części Już nie wiem czy on nam czasem nie wymontowuje naszych części a zakłada używane i dlatego wiecznie są jakieś awarie.
    Może ktoś mi doradzi co robić, z góry dziękuję
  • Poziom 14  
    Sama musisz odpowiedzieć sobie na te pytanie.
  • Poziom 8  
    Gdybym wiedziała co robić to nie zadawała bym tego pytania, także dzięki za odpowiedź
  • Poziom 14  
    Zmień mechanika. Zgłoś na policje itp
  • Poziom 8  
    Jak bym miała kasę to bym zmieniła , a na te wszystkie naprawy wydaliśmy już ok 5000 , dlatego jesteśmy bezradni. Zawieziemy do kolejnego mechanika i wiadomo, że znowu trzeba szykować kolejne pieniądze. Wpakowaliśmy się pięknie