Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola K1 Nie widzi karty pamięci

26 Wrz 2010 13:21 4016 13
  • Poziom 21  
    Witam. Telefonik jak w temacie.
    1. Zakupiłem ten telefon nowy i od pierwszego włączenia na pulpicie (niedaleko wskaźnika zasięgu) telefonu jest ikona czerwonej słuchawki obok tego cyferka 1. Jak to wyłączyć?

2. Jak ustawić by smsy zapisywały się na karcie pamięci? W ustawieniach mam tylko "telefon"/Karta sim a mieści się max 30smsow?!

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Jesli chodzi o pytanie nr 2 to musisz jak masz utworz sms/ wiadomosc daj opcje i tam ustawienia wiadomosci /ustawienia sms, i tam daj zachowaj na karcie pamieci jak takowa posiadasz.

a co do pytania 1 to czy moglbys zrobic zdjecie? i wstawic na forum, bo ja nic takiego nie mam zeby cos takiego bylo do wlaczenia.
  • Poziom 21  
    Zrobię zdjęcie. A co do tych sms, mam w ustawieniach sms tylko

"Zachowaj na..."
    i w tym
    karta SIM
    lub
    Telefon.

Nie mam opcji na kracie pamięci;/ A karta jest dobrze włożona gdyż wkładałem ją przy włączonym telefonie i miałem komunikat wykryto kartę pamięci, pozostałe miejsce 999... kb
  • Poziom 9  
    Ja mam zachowaj na telefon i mam karte pamieci wlozona i moze miec duzo wiadomosci w telefonie, a Ty jak masz ustawione zachowaj na telefon czy na karte sim? a zdjecia masz ustawione zeby ci na karte pamieci zapisywalo?
  • Poziom 21  
    Mam ustawione zachowaj na telefon. I maksymalnie 20 parę smsów mogę. A zdjęć nie przestawiałem
  • Poziom 9  
    To przestaw tak jak ja mam i sprawdzimy wtedy.
  • Poziom 27  
    Jaka masz ta karte ? K1 nie obsługuje kart wiekszych niż 1GB.
  • Poziom 21  
    karta 1GB telefon widzi ją prawidłowo. W ustawieniach SMS mam "Zapisuj na... Telefon" i nadal mam komunikat o braku miejsca na smsy;/
  • Poziom 9  
    I to jest wlasnie dziwne, bo w telefonie przeciez masz pamiec 32MB i ci powinno zmiescic wiecej, a tu ci zapisuje tak jak na karcie sim. Moze zmiana softu pomoze.

A co do tej sluchawki z nr 1 to jest to aktywna linia, tak myslalam, ze to cos z linia jest.
  • Poziom 21  
    W jaki sposób, jakim programem zmienić soft? Może istnieje po prostu aktualizacja? Jak w Nokiach Czy Sony Ericssonach.

Dodano po 1 [godziny] 42 [minuty]:

Już znalazłem. Mam nadzieję że to pomoże.
  • Poziom 21  
    Po aktualizacji softu wgrało mi angielski język bez polskiego?! Dlaczego tak? Czy dam radę sam wgrać polski?
  • Poziom 9  
    tak, ale moze poszukaj softu polskiego i nie bedziesz musial wgrywac polskiego jezyka.
  • Poziom 21  
    Wgrałem polski soft. Jest wszystko w porządku. Tzn wszystko oprócz tej pamięci sms... nadal jest mało miejsca a mam tylko 25 wiadomości w skrzynce odbiorczej. W ustawieniach SMS mam ustawione zachowaj na ... Telefon.