Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault clio 19 dci 2000. Ustawienie rozrządu i pompy.

26 Wrz 2010 19:04 8053 13
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich. Mam pytanie czy do ustawienia rozrzadu i pompy potrzebuje specialne klucze czy mozna poradzic sobie bez.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bez, ale skoro o takie rzeczy pytasz to lepiej nie podejmuj się tego.
  • Poziom 38  
    marocacz napisał:
    Witam wszystkich. Mam pytanie czy do ustawienia rozrzadu i pompy potrzebuje specialne klucze czy mozna poradzic sobie bez.

A podaj mi definicję „ specjalny klucz „ .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 30  
    Tak coś kojarzę ze w Clio nie było 1.9 dci
  • Poziom 38  
    pitool napisał:

Co prawda to prawda , ale w tym przypadku nie ma to raczej żadnego znaczenia w odniesieniu do pytania o specjalne klucze , narzędzia , blokady które występują do ustawiania rozrządu w tym modelu .
  • Poziom 2  
    Witam! pewnie ze chdzi mi o ta blokade do pompy, ale tez widzialem taki zestaw w ktorym byly trzy elementy a np do mercedesa 210 z pompa lucasa jest tylko jeden.

Dodano po 4 [minuty]:

I czy musze miec ten zestaw czy np pompe moge zablokowac czyms innym
    pitool napisał:

A był taki piec, tylko ze nie DCI tylo zwykły diesel.
  • Poziom 30  
    Przemo9826 napisał:
    pitool napisał:

A był taki piec, tylko ze nie DCI tylo zwykły diesel.

Pewnie chodzi o ci przemo o 1.9d albo DTI?
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich! Faktycznie jest to zwykly disel, zle dostalem informacje. Wiec do tego clio 19d jest problem z ustawieniem rozrzadu i pompy chodzi mi o blokade pompy i czy czytelne sa znaki na kolach.
  • Poziom 30  
    Tam są znaki na pasku rozrządu.Masz też znaki na kole wałka rozrządu,na kole pompy jak i kole wału korbowego.Prócz tego należy zblokować blokadą wał korbowy.
    Jeszcze tego nie zrobiłeś?
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich! Dzieki za info. Auto juz zrobione. Nie moglismy sie cos dogadac co do informacj ustawienia tego rozrzadu i pompy, chodzilo mi czy potrzebuje specialne klucze a obeszlo sie bez nich np blokade walu zablokowac mozna zwyklym wiertlem i tak samo pompe. Ale to juz ciezko bylo napisac. Samo ustawienie tego zajelo mi godz tylko tak dlugo czekalem na czesci i pompe. Pozdrawiam

Dodano po 20 [sekundy]:

Witam wszystkich! Dzieki za info. Auto juz zrobione. Nie moglismy sie cos dogadac co do informacj ustawienia tego rozrzadu i pompy, chodzilo mi czy potrzebuje specialne klucze a obeszlo sie bez nich np blokade walu zablokowac mozna zwyklym wiertlem i tak samo pompe. Ale to juz ciezko bylo napisac. Samo ustawienie tego zajelo mi godz tylko tak dlugo czekalem na czesci i pompe. Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    marocacz napisał:
    blokade walu zablokowac mozna zwyklym wiertlem i tak samo pompe.

Rece opadaja.....