Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza 95r 1,0 AAU Gniazdo zapalniczki

undefinedPL 26 Wrz 2010 22:06 3943 7
  • #1 26 Wrz 2010 22:06
    undefinedPL
    Poziom 9  

Witam, posiadam Seata Ibizę jak w temacie w podstawowej wersji i chciałem zakupić gniazdo zapalniczki. Obecnie, w miejscu gdzie powinna znajdować się zapalniczka, jest zaślepka. Jednak w żaden sposób nie można jej wymontować.

Czy w tym modelu jest przewidziana instalacja elektryczna dla gniazda?

0 7
  • #2 03 Lut 2011 14:31
    halik_ltd
    Poziom 23  

Witam

Czy podłączyłeś tą zapalniczkę - jak to wykonałeś?
    Mam ten sam problem - pozdrawiam -halik_ltd

0
  • #3 05 Lut 2011 14:22
    undefinedPL
    Poziom 9  

Właśnie nie podłączyłem, prace utknęły w martwym punkcie. Wtyki od zapalniczki są tanie na allegro i może warto spróbować gdzieś go wcisnąć, ale najgorsze że nie ma nigdzie możliwości podpięcia tych kabli...
    prawdopodobnie trzeba będzie podciągnąć kabel z radia, coś podobnie jak w tym temacie:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic325520.html

0
  • #4 19 Kwi 2011 13:43
    lukage
    Poziom 12  

undefinedPL napisał:
    Właśnie nie podłączyłem, prace utknęły w martwym punkcie. Wtyki od zapalniczki są tanie na allegro i może warto spróbować gdzieś go wcisnąć, ale najgorsze że nie ma nigdzie możliwości podpięcia tych kabli...
    prawdopodobnie trzeba będzie podciągnąć kabel z radia, coś podobnie jak w tym temacie:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic325520.html

Miałem ten sam problem , brak instalacji i zaślepka.
    Poszukałem na aleg... zapalniczki z orginalną "zaślepką" w komplecie z zapalniczką , a instalację dorobiłem.

0
  • #5 19 Kwi 2011 17:16
    undefinedPL
    Poziom 9  

@lukage dzięki za przypomnienie, bo już nawet sobie zapomniałem o tym problemie ;) Aha, co do instalacji, to bez obaw można podłączyć do złącza 12V, do którego podłączone jest radio?

0
  • #6 27 Kwi 2011 15:30
    lukage
    Poziom 12  

undefinedPL napisał:
    @lukage dzięki za przypomnienie, bo już nawet sobie zapomniałem o tym problemie ;) Aha, co do instalacji, to bez obaw można podłączyć do złącza 12V, do którego podłączone jest radio?

Ja z braku czasu i chęci podpiołem pod instalację od radia , a zresztą w rozpisce bezpieczników mam podany ten sam bezpiecznik od radia i zapalniczki .
    Jakiś czas już tak mam i nic się nie dzieje. Fakt że zapalniczki używam sporadycznie , na codzień CB i nawigacji.

0
  • #7 27 Kwi 2011 16:29
    halik_ltd
    Poziom 23  

Zrobiłem tak samo - Działa :)

0
  • #8 28 Kwi 2011 12:57
    undefinedPL
    Poziom 9  

oki, problem rozwiązany. Dzięki wszystkim za pomoc ;)

0