Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zniknęło a zarazem nie zniknęło konto administratora

27 Wrz 2010 12:29 1309 2
 • Poziom 2  
  Witam.

  Problem polega na tym, że miałem założone jedno jedyne konto administratora z hasłem. Poustawiałem sobie tapety, pulpit, w FF dodatki etc,etc. Wszystko było ok, az pewnego deszczowego dnia normalnie po wpisaniu hasła komputer owszem zalogował mnie lecz z ustawieniami pierwotnymi czyli takimi jakie mamy po wgraniu czystej Windy. Mogę wchodzić poprzez dysk C:\Documents and Settings > nazwa konta do swoich zasobów lecz nie poprzez normalne zalogowanie gdyż za każdym razem loguje mnie na koncie admina ale świeżego.
  Czy jest sposób ( prócz poprzenoszenia wszystkiego ) aby wróciły moje pierwotne ustawienia ???

  pozdrawiam
  chriss1971

  PS. próbowałem wylogowywać się, zmieniałam ustawienia poprzez CC Cleaner, Tweak UI . Nic nie pomogło.
 • Pomocny post
  Poziom 43  
  Wygląda, że profil uległ uszkodzeniu. Skoro zaś tak, to poza utworzeniem nowego i migracją doń plików niewiele da się zrobić - szybka metoda: http://www.searchengines.pl/Uszkodzony-profil-t19090.html (jak zwykle od picasso).
  Potem można z rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\ProfileList usunąć wpis tego wadliwego (rozpoznać go można po SID-zie), to juz jednak kosmetyka.
 • Poziom 2  
  Postaram się tak zrobić jak w opisie i dam znać czy pomogło ;)
  Dzięki za linka.

  Dodano po 2 [godziny] 39 [minuty]:

  Właśnie skończyłem kopiować ( - tzn.komputer skończył). Ustawienia zostały przywrócone najbardziej zależało mi na FF i Thunderbirdzie. W każdym razie wszystko hula.
  Gdyby komuś zdarzyło się podobnie jak u mnie, proponuję skorzystać z linku i postąpić zgodnie z opisem. Chwila roboty a system działa bez problemu. Dziękuję dla kolego Matuzalem.
  Pozdrawiam.