Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie da sie aktywowac iphone po wgraniu cf 4.1

Adam_Rybnik 27 Wrz 2010 15:55 4163 8
  • #1 27 Wrz 2010 15:55
    Adam_Rybnik
    Poziom 8  

Witam.
    Przeczytalem juz nie jedno forum itd itp.
    Moj problem polega na tym ze nie potrafie teraz aktywowac mojego iphona choc mam karte z macierzystej sieci.
    Uniwersalna sim aktywuje go ale jak tylo wloze spowrotem karte powiedzmy o2 to znow wymaga aktywacji.
    w czaym moze byc problem????
    Iphone 3g
    firmware 05.12.01
    4.1 (8b117)

• #3 28 Wrz 2010 09:42
    Adam_Rybnik
    Poziom 8  

To akurat mam przerobione a tak poza tym to PwnageTool dziala tylko na macu a ja posiadam windows, bede czekal chyba na redsn0w ma sie pojawic lada dzien na windowsa.
    Tylko bardzo dziwi mnie spreawa ze ja mam karte macierzysta i nie chce mi aktywowac telefonu, simlocck rowniez usuniety poniewaza wkladajac karte np z ery czy plusa to sms dochodza ale co mi po tym jak nie umie aktywowac i musze dzialac bez karty sim.
    Aktywacja za pomoca kart ktore sa gdzies tam na allegro czy cos tam w tym rodzaju to kit poniewaz nie aktywuja w pelni iphona !!!

• #4 28 Wrz 2010 10:35
    morgan_exe
    Spec od GSM

Aktywuja w pelni kolego, jak masz aktywowany to podłączasz via wifi do SSH i na podłączonym wkładasz inną kartę niż macierzysta, wtedy powstają pliki konfiguracyjne lockdown, wystarczy je wywalić i podać właściwe z odpowiednimi uprawnieniami i dopiero wtedy restart.
    Sprawdzone, działa jak należy ;)

• #5 28 Wrz 2010 12:40
    Adam_Rybnik
    Poziom 8  

ok nie bede probowal poniewaz zrobilem downgarde do 4,0,1 uzylem red sn0w i wszystko smiga jak nalezy ale zapamietam Twoja uwage z uniwersal sim

Dodano po 20 [sekundy]:

a wiec zamykam temat

• #6 19 Paź 2010 18:01
    wloczykij1992
    Poziom 2  

podłączam sie do termatu, poniewaz mam problem z aktywacją.
    Mam iphone'a 4 z softem 4.1 i uniwersalna karta aktywacyjna nie dziala, wiec sila rzeczy nie moge aktyowowac. Czy jest na to moze inny sposob niz zalatwienie sobie karty operatora - w tym przypadku at&t?

• #7 20 Paź 2010 09:47
    Adam_Rybnik
    Poziom 8  

Powiem szczerze ze jest jakis sposob na ktywacje poszukaj na forum gdzies jest watek o tej uniwersalnej karcie

• #8 21 Paź 2010 22:05
    Multi_COM
    Spec od GSM

http://support.multi-com.pl/IPH%20activation/simhelp.zip - read me.html w katalogu simhelp

• #9 22 Paź 2010 12:19
    wloczykij1992
    Poziom 2  

problem w tym ze na sofcie 4.1 on nie da sie aktywowac uniwersalną kartą w ogóle, a nie ze mi cofa aktywacje po wlozeniu innej.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME