Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio moov 500 i Tom Tom - komunikat TomTom Navigator.exe Cannot find

Dumple85 27 Wrz 2010 19:44 4432 4
  • #1 27 Wrz 2010 19:44
    Dumple85
    Poziom 8  

Witam.
    Problem dotyczy zainstalowania map TomTom na mio moov 500. Navigacja była już odblokowana. Na "pulpicie' jest ikonka Tomtom ale po kliknięciu wyskakuje komunikat: TomTom Navigator.exe Cannot find Tomtom Navigator or one of its components. Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are available. I tyle widziałem Tomtoma
    Gdy próbuje przejść i włączyć Tomtoma poprzez wejście "na" kartę pamięci do folderu TomTom Navigator i klikając ikonkę TomTom Navigator.exe prawie się TomTom włączył to znaczy załadowało do pierwszej "strony". Pojawiła się już mapka, tylko...Nie znajduję zasięgu a gdy już klikam ekranik żeby wejść do menu wyskakuję błąd Fatal Application Error Application TomTom Navigator.exe has performed an ilegal operation and wil be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.
    Program: TomTom Navigator.exe
    Exception: 0xC0000005
    Adress: 000228B0
    I wyrzuca z programu. A mapy mam do kolegi i u niego działają.
    Czy ktoś może pomóc jak uruchomić tego tomtoma???

0 4
  • #2 27 Wrz 2010 20:15
    jever 23
    Moderator - GSM

Lewizny niestety tak do siebie mają że nie do końca działają :-D.
    Radzę o więcej nie pytać ;-)

-1
  • #3 27 Wrz 2010 21:46
    Pontikos
    Poziom 38  

Oficjalnie nie istnieje aplikacja TomTom na Windows CE.
    Zwroc sie z tym pytaniem do osoby, ktora wyprodukowala owa cudowna aplikacje - to ze na innym urzadzeniu dziala, nie jest zasada - przeciez nie wszystkie samochody jezdza na rope, prawda? :)

-1
  • #4 27 Wrz 2010 21:57
    Dumple85
    Poziom 8  

Rozumiem, ale wiem że jest możliwość uruchomienia TT na Mio.
    Poprostu myślałem że jest mi ktoś w stanie pomóc jak to zrobić żeby działało.

0
  • #5 27 Wrz 2010 22:03
    Pontikos
    Poziom 38  

Jesli uwazasz ze ktos powinien publicznie i firmujac to nazwisekm pomagac Tobie w uruchamianiu pirackiego oprogramowania (co podpada pod paserstwo, karane z art. 291 Kodexu Karnego WYKLADNIA [link]) oraz art. 118 ust. 1 ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim WYKLADNIA [Link] to pomyliles Fora - nikt tu nie bedzie ryzykowal paragrafow ;/ $
    I Tobie tez odradzam. Legalna Automapa sprawdza sie duzo lepiej.

-2