Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Vectra 2.0 schemat układu podci¶nienia

27 Sep 2010 20:22 35788 11
  • Level 16  
    Witam
    potrzebuje schemat układu podci¶nienia (przewodów) do vectry B 96r 2.0 cm3 100kW,
    ponieważ nie wiem sk±d wypadły mi dwa przewody gdzie¶ za kolektorem ss±cym jeden gruby gumowy a drugi z plastiku.
  • Level 10  
    Witaj.

Może wy¶lij mi zdjęcie z opisem mam taki sam silnik to popatrze.
    Moje GG 5560092

pozdrawiam
    Sławek
  • Level 16  
    Wiec nie wiem gdzie idzie ten przewod nizej zaznaczony na zielono.. jest on gumowy

tu jak widac podcisnienie wychodzi ze sciany grodziowej i tez nie wiem gdzie dalej powinno byc polaczone?
  • Level 10  

Ten przewód na 1 zdjęciu idzie do zaworka zwrotnego, a dalej za zaworkiem do serwa hamulca. Przewód na 2 zdjęciu trzeba podł±czyć też do zaworka zwrotnego ale do cieńszego końca.

W Vectrach s± dwa typy zaworków. Zaworki co maj± 2 końcówki i 3.
    Popatrz a zdjecie, które zamie¶ciłem.

Link poniżej przedstawia zaworek z 3 koncówkami
    http://allegro.onet.pl/opel-zawor-zwrotny-podcisnienia-serwo-hamulcowe-i1240509156.html
  • Level 16  
    hmm ale ten z 1 zdjecia wychodzi z elektro zaworka ale w kolektorze ss nie ma nigdzie takiej srednicy krucca zeby go podlaczyc. wogole wszystkie polaczenia sa zamkniete i nie ma wolnych miejsc do podlaczenia:(
  • Level 10  
    ok postaram się zrobić zdjecia mojego silnika od tej strony i zobaczysz sobie co i jak
  • Level 11  
    co do fotki 2 to ja mam vectre 1,8 i ten tez nie mam podł±czony :/ i tez szaleje na obrotach ale raczej to nie to
  • Level 16  
    hmm ja szukalem w w tej vectrze 2.0 przyczyny falowania obrotow i okazalo sie ze kolektor ss jest pekniety pod spodem ... ale przewody i tak byly odlaczone przed zdjeciem kolektora
  • Level 10  

tak to wyglada u mnie jeżeli chodzi o podł±czenie
  • Level 16  
    hmm w poniedzialek bede montowac kolektor ss wiec bede szukac tych polaczen jak nie znajde bede dalej prosil o fotki;p
  • Level 16  
    no i nie moge znalesc podlaczenia tych obydwu przewodow. poprostu brak jakich kolwiek wejsc zeby je gdzies wpiac.
  • Level 10  
    to ja się osobi¶cie poddaje i nie wiem jak Ci inaczej pomóc