Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zamienie] Różne graty na wkładkę UF-50, UF-70

kepak 28 Wrz 2010 22:05 2168 5
  • #1 28 Wrz 2010 22:05
    kepak
    Poziom 15  

Potrzebuje tej wkładki gramofonowej, sprawnej, najlepiej nowej, może być bez igły. Po zakupie dwóch igieł do w.w. wkładki nie chcę mi się już dalej brnąć z kosztami. Na zamianę mam różne rzeczy np . Części komputerowe do starszych desktopów, laptopów, sumatory.Chętnie też pozbędę się zepsutej kamery z całkiem dobrą torbą i akcesoriami. Myślę ,że z potencjalnym zainteresowanym doszedł bym do consensusu.

• #2 29 Wrz 2010 13:05
    egon42
    Poziom 37  

Kolego kupno teraz dobrej wkładki uf50 graniczy z cudem bo element piezo stosowany w tej wkładce z biegiem czasu potrafił zgnić sam od siebie po 10 latach a wkładki tego typu nie są produkowane chyba od 25 lat. Jedynie można kupić pasujące za uf50 nowsze wkładki typu uf70 gdzie element piezo był produkowany w innej technologi i jest dużo trwalszy. igła w wkładce uf70 nie pasuje do uf50 i odwrotnie też nie pasuje.

• #3 30 Wrz 2010 23:07
    kaem
    Poziom 26  

egon42 napisał:
    Jedynie można kupić pasujące za uf50 nowsze wkładki typu uf70 gdzie element piezo był produkowany w innej technologi i jest dużo trwalszy. igła w wkładce uf70 nie pasuje do uf50 i odwrotnie też nie pasuje.

Na szczęście kompletne (z igłą) Uf-50 i Uf-70 są zamienne.

• #4 08 Paź 2010 21:31
    kepak
    Poziom 15  

Skatalogowałem fotograficznie swoje niepotrzebne rzeczy

http://picasaweb.google.com/kubakepa1/NaSprzedaz02#

Chciałbym wymienić jedną lub więcej z tych rzeczy na wkładkę gramofonową uf50 / uf70 sprawną. Jeśli ktoś miałby taką wkładkę i chciał się wymienić mam jeszcze kilkadziesiąt singli i płyt lp które mogę skatalogować i dorzucić do puli na wymianę (jednak lojalnie powiem ,że w większości są to nudne (przynajmniej dla mnie) płyty z lat 60 - tych, 70 - tych.

ps. Zauważyłem ,że dosyć trudno jednak wyjąć i ponownie włożyć igłę uf50. Jak bym miał wymieniać to podejrzewam ,że by wypadało załatwić to u zegarmistrza. Myślicie ,że byłby z tym problem ?

Moderowany przez Grzegorz Markowski:

Myślę, że dlatego sprzedawano w sklepach same igły do tych wkładek, iż nie jest to problem. Wystarczy się dobrze przyjrzeć i chwilę pomyśleć. Igły nie wyjmuje się z jej plastikowego uchwytu.
    Proszę trzymać się tematyki działu.
    GM

• #6 06 Lis 2010 22:36
    januszmariusz
    Poziom 9  

Potrzebujesz jeszcze tej wkładki ?
    Mam UF50 , stan nieużywana .

Szukaj w 5mln produktów