Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przekaznik pompy paliwa passat 2001 diesel

28 Wrz 2010 22:46 12101 3
  • Poziom 15  
    Witam mam problem może mi ktoś pomóc. A dokładnie poprosił bym opis podłączenia przekaznika taki jak zaznaczyłem na zdjeciu oraz rade jak go zmostkować zedy sprawdzić czy działa pompa paliwa. Jest to przekaznik vw passat 2001 diesel
    nie działa pompa paliwa, natomiast na krótko działa. dziekuje za wiadomości

przekaznik pompy paliwa passat 2001 diesel
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 18  
    Witam ............prawdopodobnie niema sterowania z ecu sprawdź przekażnik przy ecu w skrzynce na podszybiu (nie pamiętam jaki kolor przewodu ale, chyba popielaty z niebieską prążką,zresztą masz go na tym przekażniku do pompy to sobie zobaczysz)ecu steruje masą ,reszta to same plusy sprawdź żarówką czy są!!!!(na przekaźniku do pompy)............

pozdro rox................
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    silnik nie zapala bo pompa nie podaje jak podłącze ją na ,,krótko,, pali bez problemu. nie dochodzi do niej prąd, dlatego myśle ze ten przekaznik. Po przekręceniu stacyjki prawie każdy przekaznik cyka ten też nie mam pojecia co robić sprawdziłem wszystko został mi tylko przekaznik ale nie wiem który i gdzie on jest. Myślę na zamontowaniu nowego przekaznika po stacyjce i podaniu prądu a stary przewód poprostu wyciąć, jak wy to widzicie