Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POMOCY!!! - menu serwisowe - Philips 29PT8507

01 Lut 2003 15:39 2934 6
  • Poziom 11  
    Witam.

Nie będę rozpisywał się na temat mojej nieprzezorności, ale pilnie potrzebuję pomocy.

Jak przywrócić orginalne ustawienia menu serwisowego (Factory Setting) w telewizorku Philipsa 29PT8507, lub czy będzie ktoś tak uprzejmy i odpisze mi ustawienia z w/w menu.
    Mogę przesłać odpowiednio przygotowany dokumment żeby ułatwić odpis.
    Mogę zapłacić za te informacje lub odwdzięczyć się w jakis inny sposób, naprawdę potrzebne mi te dane !!!
  • Poziom 39  
    Posiadam kompleta serwisowke do tego chassis ale ma 30MB. Moze napiszesz dokladnie co sie stalo i jakie efekty sa w tym TV. 8)
  • Poziom 11  
    Witam.

Stokrotne dzięki za info.

Sprawa wygląda tak.

Poprawiałem geometrię obrazu, w tym czasie brakło prądu, potem miałem wklęsły obraz i wogule wszystko popieprzone.
    Wygląda na to że wykasowały się wszystkie ustawienia.
    Z geometrią dałem sobie rady, ale jest wiele funkcji o których nie mam zielonego pojęcia i powłączałem je na chybił - trafif.
    Dlatego szukam sposobu na przywrócenie ustawiń fabrycznych.
    Do menu serwisowego wchodzę poprzez kombinację klawiszy z pilota: 0,6,2,5,9,6,i+
    Żeby przywrócić orginalne ustawienia podobno trzeba wcisnąć: 0,6,2,5,9,6,MENU
    Wtedy w prawym dolnym rogu pokazuje się napis: SERVICE DEFAULT.
    Napis znika po wyłączeniu i włączeniu telewizora, a ustawienia pozostają bez zmian tzn. tak jak ja je ustawiłem.
    Więc może ten komunikat trzeba jakoś jeszcze potwierdzić, tylko nie wiem jak ???

Z serwisem żadnym jeszcze nie rozmawiałem, bo pewnie nic mi nie powiedzą a skasują kupe kasy za przyjazd i parokrotne naciśnięcie na pilota.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Temat przeniosłem do działu TV.
  • Poziom 39  
    Trudno mi powiedziec jakie ustawienia przestawiles lub co ci nie dziala, mam tu dla ciebie kawalek z serwice menu poszukaj tam moze ci cos pomoze niestety jest w Angielskim. Najlepiej jak ktos mial by Bina do pamieci takl zebys mogl to wgrac to byloby bez klopotu. Calej mapy pamieci w tej serwisowce niestety nie ma. 8)

Sorry dostalem przed chwila jeszcze to:
  • Poziom 39  
    To jest chassis EM2E. Wydaje mi sie ze najlepszym bylaby nowa zawartosc pamieci. :lol: