Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG M227WDP-PC odblokowanie USB pod divx

robertogregorio 18 Gru 2011 12:31 130138 207
    kj01
    Poziom 9  
    Ja mam ten sam model M197WDP-PC, ale do menu serwisowego wchodziłem za pomocą pilota THOMSON ROC 3205, wie ktoś w jakim formacie powinne być pliki z nowym softem, u mnie po rozpakowaniu są w ISO.
    paweo12
    Poziom 10  
    kj01 napisał:
    Ja mam ten sam model M197WDP-PC, ale do menu serwisowego wchodziłem za pomocą pilota THOMSON ROC 3205, wie ktoś w jakim formacie powinny być pliki z nowym softem, u mnie po rozpakowaniu są w ISO.

ISO wypala się na płytę!!!
    Reksio101
    Poziom 9  
    Cześć

Czy możecie podać mi jakieś konkretne modele pilotów, którymi udało Wam się odblokować USB ( oprócz Thomsona ROC 3205 ) i w jaki sposób na tym jakimś konkretnym pilocie Wam się to udało ?

Pozdro
    Reksio101
    Poziom 9  
    Jednak pilot okazał się niepotrzebny. Odblokowałem USB w kilku telewizorach LG za pomocą zrobionego kabelka jack-IR i wysyłanego przez niego sygnału serwisowego z komputera :)
    Chciałbym teraz wgrać sobie najnowszy soft do mojego M197WDP-PC.
    Czy ktoś mógłby podać mi linka do takiego softu ?

Pozdro
    rserej
    Poziom 18  
    Pytanie brzmi w jakim celu chcesz wgrywać najnowszy soft,chyba tylko po to żeby zablokować to co odblokowałeś?
    Reksio101
    Poziom 9  
    hmmm ...
    czyli gdy wgram najnowszy soft to to co zmieniłem w menu serwisowym wróci do poprzedniego stanu ?
    Jeśli tak rzeczywiście jest to po wgraniu najnowszego softu znów mogę odblokować DivX na USB ... prawda ?
    rserej
    Poziom 18  
    Jak przeczytasz cały temat od początku to sam się przekonasz że nowszy nie znaczy lepszy,a moja dobra rada nie kombinuj bo możesz później tego żałować.
    gregoryokonek
    Poziom 2  
    Model LG M227WDP-PC
    miałem wersje 3.14

udało mi się zmienić soft na 3.05 ale to nic nie dało gdyż nie wiem jak
    albo po prostu nie mogę wejść w Tool Option

wersji 3.09 niema na necie wiec nie mogę spróbować jeszcze jednej opcji z wgraniem tego soft a później 3.05

czy ktoś wie o co chodzi? Spotkał się z podobnym problemem?
    rserej
    Poziom 18  
    Nie rozumiem do końca twojej wypowiedzi,nie możesz wejść w menu serwisowe?
    gregoryokonek
    Poziom 2  
    W menu serwisowe mogę wejść uniwersalnym pilotem ale gdy ono się otworzy nie mam możliwości wyboru opcji Tool Options lub nie wiem jak to zrobić wersja softu wgranego to 3.05 a wcześniej był 3.14

Dodano po 19 [minuty]:

LG M227WDP-PC odblokowanie USB pod divx
    rserej
    Poziom 18  
    Opis ten dotyczy uniwersalnego pilota Thomson ROC 3205.
    Uruchamiamy TV
    Na uniwersalnym pilocie przyciskamy kolejno:
    -SETUP (zapala sie czerwona dioda)
    -TV
    -0119 (kod TV LG)
    -Sprawdzamy czy TV się wyłączy

Włączamy TV ponownie

Teraz wciskamy klawisz SHIFT (zapala sie czerwona dioda) następnie klawisz ENTER -/-- lub AV

3. Pojawi się alert o hasło. Zmieniamy pilota już na normalnego. Podajemy standard - 0000.
    4. Wybieramy pierwszą pozycję czyli Tool Option
    5. Przechodzimy do zakładki Media Player i przesuwamy wartość z EMF-PM na EMF-PMM.
    6. Wychodzimy z menu serwisowego klikając RETURN do czasu pojawienia się normalnego ekranu.
    7. Wył. i wł. telewizor. Teraz po podłączeniu pendrive można odtwarzać pliki filmowe typu DivX, XviD, MPEG itp.
    mlucza
    Poziom 1  
    Witam
    Posiadam TV LG M197WDP, soft V3.05.0. Zakupiłem pilot uniwersalny URC-7532 i za choinkę nie mogę przejąć nim kontroli na monitorem i dalej wejść w tryb serwisowy. Próbowałem wszystkimi podanymi w wątku kodami i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?
    kuris
    Poziom 16  
    Witam ja posiadam LG M2094d-PZ czy w tym modelu da sie zmienić softa ,aktualny soft to V3.16.1 oraz odblokować USB ponieważ nie czyta żadnego pena,na tym usb pisze tylko dla serwisu ,da sie cos z tym zrobić.
    kuris
    Poziom 16  
    kolego jak byś dokładnie przeczytał posty to tam pisałem o dtv a tutaj o odblokowaniu usb żeby zmienić softa.
    robertogregorio
    Poziom 10  
    Pisałeś, że ten monitor nie ma mpeg-4 tylko 2. A jakbyś przeczytał ten temat, to byś stwierdził że nie odblokujesz USB w tym egz. Pozdrawiam
    kuris
    Poziom 16  
    Szanowni koledzy w modelu LG M2094D-PZ wchodzimy w menu podświetlamy zakładkę opcję i naciskamy 7-razy klawisz 7 w tedy jeżeli mamy usb włożone w gniazdo to odpala aktualizację.A le jest mały problem nie sczytuje plików z pendraiwa ,próbowałem różne softy i nic, może ktoś coś podpowie ,może ktoś ma jakąś paczkę z softami do tego modelu,.

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]
    barkan
    Poziom 8  
    Ma może ktoś ten soft "fake 3.99" i mógłby kto tu wrzucić lub mi przesłać, tamte linki są nieaktywne, a naprawdę bardzo mi są potrzebne. Z góry dzięki.
    robertogregorio
    Poziom 10  
    tu jest np.
    Code:
    http://chomikuj.pl/radkon19811/Prog+winda
    Mirek-007
    Poziom 11  
    Witam
    U mnie w M227 był najnowszy soft "3,17" i nic nie dało się uaktualnić. Po wgraniu na pendrivie do pozostałych softów wersji "fake 3.99" LG zobaczyło wszystkie wersje. Wgrywałem 3.05 od M2762 i dalej wg instrukcji i jest OK. Divx-y są.
    Tylko jak znaleść ustawienia do napisów latin-2 bo nie mogę wyczaić?
    robertogregorio
    Poziom 10  
    czerwony przycisk na pilocie
    21grams
    Poziom 8  
    Kolega kupił LG M2250D-PZ (LED). Ma on z pudełka odblokowany DivX. Czy istnieje możliwość wgrania softu z tego modelu?
    jakwyr
    Poziom 1  
    Witam,

Posiadam model M227WDP-PC V 3.14.0
    Czy ktoś odblokował pod nim USB na filmy a jak tak to jak i czy mógłby podesłać pliki bo wszystkie wcześniejsze są już pousuwane z hostingów.

Dobra już sobie poradziłem.
    Teraz nasuwa mi się pytanie jakie formaty filmów będzie to czytało ?
    powersat
    Poziom 2  
    Umnie sprawa wygladala tak: mam ten wiekszy 23 cale M237WDP oprogramowanie V3.05.0, znajdziecie je w menu strojenie automatyczne i na dole diagnostyka jesli bedzie to ta wersja to nic nie sciagajcie jedynie co bedzie potrzebne to pilot uniwersalny moj to thomson 3205 i po wcisnieciu na pilocie SETUP i po przytrzymaniu zapali sie led na czerwono wciskamy przycisk TV a nastepnie Prog+<strzalka w dol> i kierujemy na tv leda bedzie migac i zmieniac po koleii kody Uwaga gdy sie zmieni kanal w tv na inny wsiskamy blyskawicznie przycisk MUTE i mamy zaprogromowanego pilota, teraz zwyczajnie wciskamy na pilocie uniwersalnym przycisk SHIFT zapali sie czerwona leda i wciskamy przycisk AV wyskoczy w TV wprowadz haslo cztery zerowki, ale uwaga umnie poszlo jedynie orgnialnym pilotem ostatnia zerowka zatwierdzila operacje w lewym rogu wyskoczy nam menu serwisowe i interesuje nas Tool Option pod nr 1 wciskamy OK pozniej zchodzimy na Media Player i zmieniamy kursorem z EMF-PM na EMF-PMM i wychodzimy z memu zwyczajnie EXIT z pilota, w menu zmieni sie ikonka z kwiatka na mediaplayera lecz do czasu ponownego uruchomienia tv z poilota bedzie jeszcze nieaktywna i to tyle :D napisalem tak prosto ze lepiej chyba juz nie mozna jesli masz inna wersje oprogramowania to moja rada przetestuj a jak nie to trzeba podmienic oprogramowanie ale to juz inni napisali co i jak :idea:
    dalmashin
    Poziom 10  
    wgrałem soft 3.05 i odblokowałem usb. zauważyłem jednak że obraz jest troszkę mniej wyraźny lub tak mi się wydaje. a jak jest u was?

wgrałem soft 3.17 dla sprawdzenia i jednak jest dokładnie tak samo. przy pomocy fake 3.99 udało mi się wrócić ponownie na 3.05. usb było już odblokowane.
    misiek.ol
    Poziom 9  
    Ma ktoś może firmware v03.04.0 do mod. M237WDP
    Jak to jest, mam telewizor LG M2362 DT z softem v03.26.00 w którym mogę odtwarzać poprzez USB filmy HD, natomiast w drugim telewizorze LG M237WDP /po zmianie softu na v03.05.0/ nie idą filmy HD. Czy jak wgram do tego drugiego LG soft v03.26 będzie OK? A może wystarczy wgrać sam divx, gdyż jak sprawdziłem różnią się od siebie / w 1 jest nr 2D2T4MVYBC, w 2 jest 2JITU5VCDU/.
    No i skąd mogę zdobyć soft wer. 03.04.0
    Baniapoz
    Poziom 10  
    Witam,
    Wstawiam paczkę plików potrzebnych do przeróbki....http://www.sendspace.pl/file/3788ec25050781dc768e273
    Hasło: Divx
    misiek.ol
    Poziom 9  
    Baniapoz,
    niestety limit pobrań wyczerpany, jeszcze raz można?