Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype zintegruje się z Facebookiem dzięki FB Connect

panlis2010 29 Wrz 2010 21:41 1892 4
  • Skype zintegruje się z Facebookiem dzięki FB Connect Dopiero co producent tego popularnego komunikatora zaskoczył nas swoimi zapowiedziami wprowadzenia 10-osobowej wideokonferencji, a już pojawiają się następne doniesienia dotyczące planowanych nowinek. Według zbliżonych do projektu źródeł w wersji 5.0 zamierzają oni zintegrować Skype z portalem społecznościowym Facebook przy udziale FB Connect, co pozwoli użytkownikom na uzyskanie dostępu do połączeń głosowych, rozmów wideo czy wysyłania SMSów bez konieczności podawania nicku i hasła z systemu Skype, oraz na wykonywanie tych samych czynności wobec znajomych FB z poziomu komunikatora. Dzięki temu sprytnemu posunięciu Facebook rozszerzy swoją obecność na nowym polu, a tym samym Skype stanie się obecny w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku internetowego.

Skype zintegruje się z Facebookiem dzięki FB Connect

Źródło: Link

• #2 30 Wrz 2010 08:12
    daavid117
    Poziom 42  

U nas migracja z nk na fb już zakończona. Wszystko teraz można połączyć z facebookiem. Piękna baza danych o ludziach z całego świata.

• #3 30 Wrz 2010 18:32
    Fredw
    Poziom 20  

Znaczy trzeba zacząć rezygnować ze skype, bo czy chcemy czy nie to automatycznie będziemy użytkownikami gniotbooka ?

• #4 30 Wrz 2010 18:39
    970880
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 30 Wrz 2010 21:49
    Krzyychu
    Poziom 13  

Według mnie to już zaczyna być paranoją. Wszędzie to badziewie integrują. Na interii pod każdym artykułem "Dołącz do społeczności..." na elektrodzie też widzę jakąś ramkę, w poczcie o2 też zaczęli integrować... Już nie wspomnę o smartfonach... Wcale bym się nie zdziwił jak niedługo w internetowych kontach bankowych się to pojawi...
    Od tygodnia w operze w urlfilter.ini jawnie wpisałem adres facebooka i blokuje to całe badziewie.