Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD "KORR 2218" Nie czyta płyty DVD-R

29 Wrz 2010 22:28 2869 2
  • Poziom 2  
    Witam. Jestem na tym forum pierwszy raz, nie wiem czy piszę w dobrym dziale.

Otóż mój problem polega na tym, że nagrałem sobie 3 filmy w formacie AVI na płytkę DVD-R ( chyba "minus" ) pisze na niej DVD format: MINUS... Filmy nagrywane były programem: Nero Start Smart. gdy chcę je odtworzyć na stacjonarnym DVD podłączonym do telewizora to nie chce czytać płytki, dość długo ładuje i wkońcu pisze " Zła płyta"

Proszę pomóżcie :/ !
  • Poziom 14  
    Witam. Próbuj nagrywać po jednym filmie na płytkę, z minimalną predkością, przegraj inny film, z innej płytki którą Ci odtwarza i jeszcze raz na DVD - (ogólnie stawiam na wyeksploatowany laser).
  • Poziom 2  
    Ogólnie nagrywałem na prędkości 4x , najmniejsza jaka była : )
    Troszke źle rozumiem, czyli mam nagrywać po 1 filmie to wiem, ale tego nie kumam ;D "przegraj inny film, z innej płytki którą Ci odtwarza i jeszcze raz na DVD" Mógł byś lepiej wyjaśnić ciemniakowi :D ?? Bo to tak troszke dziwnie napisane... Ja bym to rozumiał tak : Film ktory idzie mi na moim DVD ( KORR 2218 ) przegrać na taka samą płytke jak ta na którą są nagrane te 3 filmy... i spróbować czy pójdzie ? :P

Hmm. Teraz kupiłem płytke CD-R nagrałem na nią jeszcze inny film z PC i też nie idzie :/ ! Lecz tym razem czyta płytke wszystko sie włacza i jak dam otwórz to ładuje , ładuje i nagle cofa do menu z filmem i pisze: " Zła zawartość płyty" coś takiego...

Nie wiem czy próbować z tym nagrywaniem filmu po jednym... ??