Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Junkers Supraline KN23-8 instrukcja serwisowa

lukasz006 30 Wrz 2010 12:59 2315 3
  • #1 30 Wrz 2010 12:59
    lukasz006
    Poziom 10  

Witam
    Czy ktos z was posiada moze taka instrukcje i moze ja wstawic na forum lub wyslac na @ lukaszfs(malpa)gmail.com
    Z góry dzieki

0 3
  • #3 01 Paź 2010 17:20
    lukasz006
    Poziom 10  

Ta to ja mam ale ona jest dla instalatora a mi chodzi o instrukcje serwisowa
    No chyba ze jeszcze mi sie nasuwa jedno pytanie poprostu jej nie ma w co watpie i jest tylko ta
    ale dzieki i tak za pomoc

-1
  • #4 27 Sty 2012 19:44
    Fidelis
    Poziom 16  

Łukasz,
    taka instrukcja jest. Jest w niej informacja między innymi na temat szeregu parametrów, które są dostępne choć nie są opisane w instrukcji INSTALACJI i KONSERWACJI (na przykładzie kotła Junkers Smart).
    Jeśli interesuje Ciebie konkretna nastawa, parametr, czy precyzyjna fachowa odpowiedź na konkretne pytanie, na pewno udzieli Ci jej ktoś z działu szkoleń Junkersa. Jeśli chcesz wejść w posiadanie instrukcji SERWISOWEJ, to z pozyskaniem jej w Junkersie może być kłopot.
    Zachęcam póki co do kontaktu z działem szkoleń Junkers'a.
    Sam miałem kupę pytań do instalatora uruchamiającego mój piec (wziętego z listy Junkersa), który nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytania, albo odpowiadał pokrętnie, bo nie chciał się przyznać, że po prostu nie wie. A nie o to chodzi Przemilczę już błędną diagnozę jednej z usterek (twierdził, że jest błąd w konfiguracji), która po wyjeździe instalatora się "odnowiła". Niemniej tenże za zbędną wizytę ochoczo skasował 100zł.

PS
    Zakładam, że temat nie stracił dla Ciebie na aktuaności.

0