Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool IKEA DWH B00 lodówka mrozi zamiast chłodzić

30 Wrz 2010 19:37 3777 1
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Swoją lodówko-chłodziarke posiadam ok 3 lat. Nigdy nie było z nia problemów, po ostatnim myciu lodówki i ponownym właczeniu jej po okolo 6 godzinach, okazało sie ze lodowka zmienila sie w zamrazarke mianowicie wszystkie prokuty sa zamrozone. Do tego gruba warstwa sniego-lodu na tylnej sciance.
    Pomidorki jak kamienie reszta to samo. Termostat ustawiony w skali 1-7 na 1.
    Sytuacja trwa juz jakis tydzien - 10 dni.

Kilka miesiecy temu wypalila sie zarowka. Po tym ostatnim myciu - druga i mam ciemno w lodowce. Nie wiem czy to ma jakis wplyw i znaczenie ale zarowki sa bardzo specyficzne, bylem w kilku sklepach i nie mozna ich dostac. W serwisie powiedzieli ze to bardzo dziwna sytuacja, ponoc zarowki te sa niesmiertelne.

I teraz pytanie. Dzwoniłem juz do serwisu Whirpoola, powiedzieli ze za sam przyjazd i robocizne skasuja 120 zł + czesci.
    Lepiej wziac serwis czy jakiegos machera z ogloszenia?

Mieszkam w Warszawie na dzielnicy Bemowo jesli macie kogos godnego polecenia kto wykonuje takie naprawy w tych rejonach to poprosze o info na priv.

Z góry dziekuje za pomoc. Jesli potrzebne sa jakies dodatkowe informacje to oczywiscie je zamieszcze.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    DWH B00 to zmywarka Whirlpoola dla ikei. podaj kod 85xx xxx xxxxx. najlepiej jeszcze dołącz zdjęcie oszronionej tylnej ściany.
    Ogólnie- może być uszkodzony termostat - skleił się( sporadycznie); ubytek gazu(dziura - najczęściej w miejscu niedostępnym - dla dłubaczy lub ->złom); blokada układu(usterka może się powtórzyć- tym samym małe szanse powodzenia naprawy -> złom).
    Najważniejsze: znajdź kartę gwarancyjną i sprawdź długość gwarancji bo możesz być uratowany przed niepotrzebnymi wydatkami