Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka amica dynamic system miga dioda "gotowa" 7

02 Paź 2010 16:51 7129 5
  • Poziom 9  
    Uruchamiam pralkę...pobiera ona sobie wodę..pracuje okolo 3-4 minut..i cisza...dioda "pracuje" caly czas sie pali,ale po 2-3 minutach zaczyna 7 razy migac dioda "gotowa".....co mam robić????Proszę o w miare nieskomplikowana odpowiedz gdyz jestem kobieta :))) Mialam tez sytuacje,ze dioda"gotowa"migala 12 razy,ale przestala....buczy cos na dole pralki chwile przed tym jak sie zatrzymuje :/ Pozdrawiam i z gory dziekuje :)
  • Poziom 17  
    Witam o ile pamiętam po kodzie to usterka układu napędowego czyli silnika pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Czyli caly silnik jest do wymiany??/czy to tylko jakas drobna rzecz???
  • Poziom 26  
    Po ruszeniu silnika brak sygnału tacho - uszkodzona prądniczka tacho.
  • Poziom 9  
    Pralka zaskoczyla raz....dalam na 30 stopni i krotkie pranie....i wszystko bylo oki...pranie sie zrobilo,ale kiedy chcialam wlaczyc nastepne juz na 40 stopniach problem sie znowu pojawil...mam wrazenie,ze jak ma sie zaczac gotowac woda to wtedy palka sie zatrzymuje i zaczyna migac 7 razy ;/ podobno programator szwankuje...czy jesli go wymienie to pralka bedzie chodzila normalnie???
  • Poziom 26  
    Jeśli pralka przerywa pracę i gaśnie wszystko sprawdź wyłącznik pralki - przy pokrętle wyboru programów - zdarzają się tam bardzo często zimne luty.
    Nikt nie da gwarancji, że wymiana programatora pomoże "na odległość".