Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Książka - Kurs C++ oraz PHP

bartosz789 02 Paź 2010 20:26 1413 3
  • #1 02 Paź 2010 20:26
    bartosz789
    Poziom 30  

Witam serdecznie,

Na samym początku bardzo bym prosił o przeniesienie mojego tematu jeżeli jest w złym dziale :oops: .

Potrzebuję książki - kursu C++ oraz PHP. Może być to online lub zwykła. Kurs musi być aktualny i obszerny :) Czyli nie wszystko ogólnie.

Z góry dziękuje.
    Pozdrawiam,

0 3
  • #3 02 Paź 2010 23:25
    marcinj12
    Poziom 40  

A jeśli korzystasz z Visual Studio to do projektów pod Windowsa mogę polecić Hortona "Od Podstaw. Visual C++ 2005" - ponad 1200 stron z naciskiem na aplikacje okienkowe właśnie. tutaj. (nawiasem mówiąc mam ją do odsprzedania ;))

0
  • #4 05 Paź 2010 19:37
    Dariusz Bismor
    Poziom 17  

Jeszcze raz to podkreślę: Symfonia C++ jest świetną książką (sam się z niej uczyłem) dla programujących w już C. Metodyka nauczania języka C++ jako pierwszego języka programowania jest zupełnie inna. Jej dobrym przykładem jest "Potęgę języka C++" A. Koeniga i B. E. Moo.
    Metodyka ta polega na nauczaniu programowania orientowanego obiektowo od samego początku, a nie nauczania wpierw programowania proceduralnego. Nie uczy się na początku, np. pętli, lecz algorytmów standardowych, tablic - lecz wektorów. Jeżeli kombinujesz kurs C++ dla osób, które jeszcze nie programują, i chcesz to zrobić dobrze, koniecznie się tym zainteresuj.

HTH,
    Dariusz

0