Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavillion dv7 1040ew

dawido000 04 Paź 2010 18:59 845 0
  • #1 04 Paź 2010 18:59
    dawido000
    Poziom 10  

Witam Państwa. Mam taki o to problem: Posiadam laptopa HP Pavillion (model jak w temacie). Swego czasu mój oryginalny zasilacz przestał ładować baterię. Nie wiedziałem co się dzieje - po prostu dioda przy wejściu zasilania się nie świeciła. Myślałem z początku, że to laptopa wina, ale jednak nie. Sprawdziłem napięcie na końcówce zasilacza - nie było. Znalazłem na allegro taki sam zamiennik (rzekomo oryginalny HP), szczęśliwy poszedłem odebrać zapłaciłem 99 zł i czym prędzej pobiegłem testować do domu. Najpierw podłączyłem wtyczkę do komputera a następnie wtyczkę do gniazdka. Nagle dym... iskry... Wnerwiłem się i to cholernie. Przy wtyczce do gniazdka, aż druty wyszły z przewodu. Co mam zrobić? Jestem tak wnerwiony na tych sprzedawców, że chyba im jutro pójdę nakopie. Niby wszystkie parametry te same, wszystko ok i niby miało na 100% działać. Jestem słaby z elektroniki dlatego proszę o pomoc. Co się stało tak naprawdę?

P.S. po całej sytuacji, stwierdziłem, że może kabel jest zły (ten co idzie od gniazdka do zasilacza) i wymieniłem go na ten stary, podłączam i znów coś się stało ale tym razem przewód nie strzelił tylko coś pyknęło w zasilaczu (no chyba, że to był dźwięk wyłączającej się lodówki, bo wszystko w kuchni się wyłączyło naraz)

0 0
  • Sklep HeluKabel