Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford focus, centralny zamek zamyka sie i zaraz otwiera

pati_mlyn 04 Paź 2010 22:28 14293 8
  • #1 04 Paź 2010 22:28
    pati_mlyn
    Poziom 1  

sprawdziłem wszystkie drzwi zamkniete i recznie mozna zamknąć wszystkie drzwi oprócz tych od kierowcy bo wtedy znowu sie otwierają

0 8
  • #2 04 Paź 2010 22:29
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

I co w związku z tym? Uszkodzenie mechaniczne. Rozebrać i zrobić.

0
  • #3 05 Paź 2010 15:55
    lediag
    Poziom 12  

Mało danych. Który rok produkcji?

0
  • #4 05 Paź 2010 17:36
    milejow
    Poziom 42  

Nieważny rocznik, brak sygnału zwrotnego o fizycznym zamknięciu zamka kierowcy (mikroswitch w zamku)

1
  • #5 07 Paź 2010 11:36
    malarajdoweczka
    Poziom 10  

Witam.Ja miałem taki sam problem w citroenie i okazało się że przerwany jest przewód pomiedzy dzrzwiami kierowcy,a nadwoziem(w tej wiązce kabli).Pozdrawiam.

0
  • #6 07 Paź 2010 11:49
    goethe2
    Poziom 9  

najlepiej się z tym udać do elektryka bo można samemu narobić wiekszych kłopotów. Tak jak pisał kolega brak sygnału zwrotnego, a przyczym może być kilka.

1
  • #7 06 Sty 2012 10:28
    gigi2003
    Poziom 10  

Witam / Miałem problemy z centralnym zamkiem więc odłączyłem masę od switcha w drzwiach kierowcy.
    Moje pytanie czy switch odpowiada tylko za sygnał otwierania, zamykania zamka? Po odłączeniu masy switcha drzwi kierowcy po otworzeniu tylko drzwi kierowcy z pilota jednym kliknięciem alarm się nie rozbraja po otworzeniu wszystkich drzwi alarm = 0 Kto podpowie od czego są przewody BK/BU - BK/WH ? Może trzeba tylko odciąć BK/GN - BK/OG czyli sterowanie a masę zostawić
    ford focus, centralny zamek zamyka sie i zaraz otwiera

3
  • #8 08 Lut 2012 21:46
    cygerman89
    Poziom 2  

Witam. Ja mam podobny problem jak w temacie, mianowicie z pilota (dodam że nie jest on chyba oryginalny) zamyka i zaraz otwiera drzwi spowrotem a drugie naciśnięcie pilota powoduje tylko mrugnięcie migaczy bez reakcji zamków. Przekręcenie kluczyka w zamku u kierowcy powoduję zamknięcie lecz nie uruchamia centralnego, czyli zamyka tylko te drzwi. A zamykając kluczykiem od strony pasażera centralny zamyka i zaraz otwiera drzwi .
    Co może być przyczyną ??
    wymiana zamków to dość kosztowna sprawa a używki hmmm... to używki i kto wie czy za rok nie będzie tak samo.

Zastanawia mnie czy kupienie uniwersalnego zamka centralnego np http://allegro.pl/centralny-zamek-4-drzwi-2-piloty-chrom-ford-i2088299075.html nie załatwiło by sprawy ?? pytanie czy by się tam coś z elektronika nie kłóciło w środku ?

4
  • #9 22 Cze 2017 18:54
    Jesio
    Poziom 10  

Witam, jesli mozecie mi jakos pomodz z gory dziekuje. U mnie z pilota nie mozna zamknac odrazu sie otworza, z otwieraniem wszystko ok. Wyswietla otwarte drzwi pasazera...Wszystko jest zamkniete...Kluczykiem gdy otwieram otwiera wszystkie drzwi ale przy zamykaniu zamyka tylko drzwi kierowcy... Ford Focus Kombi 2007r

4