Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford focus, centralny zamek zamyka sie i zaraz otwiera

pati_mlyn 04 Oct 2010 22:28 22372 8
    pati_mlyn
    Level 1  
    sprawdziłem wszystkie drzwi zamkniete i recznie mozna zamknąć wszystkie drzwi oprócz tych od kierowcy bo wtedy znowu sie otwierają
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    I co w związku z tym? Uszkodzenie mechaniczne. Rozebrać i zrobić.
    lediag
    Level 13  
    Mało danych. Który rok produkcji?
    milejow
    Level 43  
    Nieważny rocznik, brak sygnału zwrotnego o fizycznym zamknięciu zamka kierowcy (mikroswitch w zamku)
    malarajdoweczka
    Level 10  
    Witam.Ja miałem taki sam problem w citroenie i okazało się że przerwany jest przewód pomiedzy dzrzwiami kierowcy,a nadwoziem(w tej wiązce kabli).Pozdrawiam.
    goethe2
    Level 10  
    najlepiej się z tym udać do elektryka bo można samemu narobić wiekszych kłopotów. Tak jak pisał kolega brak sygnału zwrotnego, a przyczym może być kilka.
    gigi2003
    Level 11  
    Witam / Miałem problemy z centralnym zamkiem więc odłączyłem masę od switcha w drzwiach kierowcy.
    Moje pytanie czy switch odpowiada tylko za sygnał otwierania, zamykania zamka? Po odłączeniu masy switcha drzwi kierowcy po otworzeniu tylko drzwi kierowcy z pilota jednym kliknięciem alarm się nie rozbraja po otworzeniu wszystkich drzwi alarm = 0 Kto podpowie od czego są przewody BK/BU - BK/WH ? Może trzeba tylko odciąć BK/GN - BK/OG czyli sterowanie a masę zostawić
    ford focus, centralny zamek zamyka sie i zaraz otwiera
    cygerman89
    Level 2  
    Witam. Ja mam podobny problem jak w temacie, mianowicie z pilota (dodam że nie jest on chyba oryginalny) zamyka i zaraz otwiera drzwi spowrotem a drugie naciśnięcie pilota powoduje tylko mrugnięcie migaczy bez reakcji zamków. Przekręcenie kluczyka w zamku u kierowcy powoduję zamknięcie lecz nie uruchamia centralnego, czyli zamyka tylko te drzwi. A zamykając kluczykiem od strony pasażera centralny zamyka i zaraz otwiera drzwi .
    Co może być przyczyną ??
    wymiana zamków to dość kosztowna sprawa a używki hmmm... to używki i kto wie czy za rok nie będzie tak samo.

Zastanawia mnie czy kupienie uniwersalnego zamka centralnego np http://allegro.pl/centralny-zamek-4-drzwi-2-piloty-chrom-ford-i2088299075.html nie załatwiło by sprawy ?? pytanie czy by się tam coś z elektronika nie kłóciło w środku ?
    Jesio
    Level 11  
    Witam, jesli mozecie mi jakos pomodz z gory dziekuje. U mnie z pilota nie mozna zamknac odrazu sie otworza, z otwieraniem wszystko ok. Wyswietla otwarte drzwi pasazera...Wszystko jest zamkniete...Kluczykiem gdy otwieram otwiera wszystkie drzwi ale przy zamykaniu zamyka tylko drzwi kierowcy... Ford Focus Kombi 2007r