Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

partition magic 8.0 i zaginione Recovery

04 Paź 2010 23:45 1975 8
  • Poziom 9  
    Witam .
    Mam toshiba S A300 system Vista, nie dało się skorzystać z naprawy systemu chcąc aktywować partycję Recovery i przystąpić do instalacji zainstalowałem na innym kompie(bo tam miałem xp) partitionMagic 8.0 .
    zainstalował się ok i odpalił ok.
    wyłączyłem PM podłączyłem dysk z toshiby przez USB i odpaliłem PM ten otwierając się napodkał jakiś error power cośtam cośtam .... nie czytając potwierdziłem TAK dwa razy.(idiota) PM otworzył się ale na moim dysku na usb widoczna tylko partycja podstawowa a partycja D i Recovery nie widoczne.
    pomyślałem że PM nie widzi partycji i już, ale problemy dopiero się zaczęły bo po zamontowaniu dysku w toshibie nie widać tych partycji w Mój komputer.
    Ciekawe jest to że podpinając do kompa z XP partycje są widoczne i w pełni sprawne a na viscie brak dostępu.
    w zakładce zarządzaj dyskami widać te obszary ale bez liter i nie idzie im nadać litery.
    POMOCY-- chcę spowtotem dostęp do Recovery by przeinstalować sys.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Niech się kolega zdecyduje: Partition Magic czy Partition Manager?
  • Poziom 9  
    Przepraszam.

Używałem PartitionMagic8.

Moderowany przez jankolo:

Kolega posługuje się - legalnie, bo nie śmiem podejrzewać, że jest inaczej - programem komercyjnym, który posiada swój specjalistyczny support. na mocy szczególnych uregulowań tego działu w takim przypadku pomagamy wtedy, gdy fabryczny support nie jest w stanie poradzic sobie z problemem. Proszę o przedstawienie korespondencji z supportem producenta programu.
  • Poziom 9  
    Partition Magic 8.0--Demonstration version

czy to oznacza że wersja demonstracyjna popsuła a naprawi tylko pełna???
    aseglodno napisał:
    Partition Magic 8.0--Demonstration version
    czy to oznacza że wersja demonstracyjna popsuła a naprawi tylko pełna???

Wersja demonstracyjna (Trial) nie wykonuje żadnych zmian na dysku.
  • Poziom 9  
    dysk przed uruchomieniem partition magic 8.0 miał widoczne na viście partycje a zaraz po przestały być widoczne.
    więc jednak coś wykonuje "niszczy"