Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Opel Astra 1.4 16v kombi p造wa po drodze

05 Pa 2010 11:26 6249 12
  • Poziom 19  
    witam wszystkich.
    Mam taki problem z moim autkiem.
    Autko p造wa po drodze.
    Zosta這 zrobione przednie zawieszenie czyli dr捫ki, ca貫 wahacze bo by造 luzy na gumach, sworznie, zbie積o嗆, amortyzatory zosta造 stare cho wydaj mi si mi瘯kie.
    Autko p造wa zdecydowanie mniej ale jeszcze co tam jest.
    Dodam, 瞠 ko豉 15 alufelgi na niskim profilu.
    Za pomoc z g鏎y dzi瘯uj.
  • Poziom 11  
    A mo瞠 to tylko subiektywne odczucie, sprawd skuteczno嗆 dzia豉nia amortyzator闚 prz鏚 i ty albo wymie na tzw. twarde ( zak豉dam 瞠 zawieszenie prz鏚 i ty 100% sprawne)
  • Poziom 19  
    w tyle amortyzatory nowe twarde w przodzie zdecydowanie bardziej mi瘯ie .Wydaje si 瞠 p造wa z przodu .Czyta貫m gdzie 瞠 opony mog by zbyt mi瘯ie .Reszta zawieszenia w 100% sprawne
  • Poziom 18  
    a ja stawiam na tuleje w tylnej belce
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 19  
    By貫m wczoraj u mechanika sprawdzi wszystko niby ok najbardziej p造wa w koleinach .Chodzi o astr F
  • Poziom 39  
    A wi璚 jako嗆 zawieszenia tylnego i opony. I pytanie uzupe軟iaj帷e. P造wanie wed逝g ciebie to mi瘯kie i op騧nione reagowanie na ruchy kierownicy, czy te reagowanie na nier闚no軼i drogi (szczeg鏊nie koleiny)?
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 19  
    je瞠li pisz 瞠 wahacze to chyba normalne 瞠 z nowymi gumami a nie z starymi. Mczpski chodzi o reagowanie na nier闚no軼i drogi (szczeg鏊nie koleiny)
  • Poziom 39  
    Zatem skoro piszesz i zawieszenie sprawne i zbie積o嗆 ustawiona sk豉niam si do opon. Stawiam na twarde i mocno pompowane a mo瞠 i szersze ni przewidywano dla tego pojazdu.
  • Poziom 19  
    te wzie貫m to pod uwag i um闚i貫m si na przek豉dk wi璚 pod koniec tygodnia napisz co i jak
  • Specjalista - Mikrokontrolery
    Na koleinach ka盥e auto troch p造wa.. Tylnie gumy te mog sprawia wra瞠nie p造wania przodu (robi貫m tylnie gumy dziewczynie w seicento) Jak nim jecha貫m przed wymian gum to p造wa這 tak jakby na przodzie by造 luzy..
  • Poziom 9  
    A ja mam nast瘼ujacy problem, posiadam astre sedan z 95r. Mialem do wymiany tuleje tylnej belki, przy okazji poszlo lozysko z piasta na prawym tylnym kole. Efekt jest taki, 瞠 auto zarzuca tylem, jest gorzej jak bylo. Tyl sam skreca, amortyzatory po 90%, nie ma luz闚, nie byla ustawiana zbieznosc, a moze to guz na oponie. Pomocy