Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektroniczne metody diagnostyki samochodowej - referat

05 Paź 2010 20:07 2067 2
  • Poziom 23  
    Witam. Otóż mam do przygotowania referat z tematu pt. "Elektroniczne metody diagnostyki samochodowej". Wstępnie przygotowałem co to jest diagnostyka samochodowa i jakie są urządzenia (Stereoskopy itd.) i nauczyciel mówi że to niby wstęp do tematu, chociaż sam mi nie powiedział dokładnie co mam przygotować, tylko niby co można zlokalizować, urządzenia służące do diagnostyki elektronicznej, przyrządy, najprostsze przyrządy, co mogą znaleźć i jak naprawić (jak coś znajdą) oraz kody usterek. Byłbym wdzięczny za linki do stron gdzie można znaleźć jakieś sensowne informacje, bo jak wpiszę ten temat co w tytule, to albo szkoły z kierunkami, albo książki do kupienia itd... Będę wdzięczny za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    No tak ale z powodu jednego referatu nie będę kupował masę książek jak każdy ma z innej dziedziny... Druga sprawa te strony są obcojęzyczne, więc przekładanie je na referat i jeszcze z poprawnymi definicjami może być bardzo, bardzo trudne, a ja nie chcę jakiś strasznych szczegółów tylko bardziej ogólnikowe rzeczy...