Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Prestige-nie działa poprawnie

zawojek 06 Paź 2010 13:44 1574 2
  • #1 06 Paź 2010 13:44
    zawojek
    Poziom 2  

Mam problem z autoalarmem aps 400MX po wyjściu ze stanu serwisowego autoalarm przez krótki czas działa otwiera i zamyka drzwi po około pół godziny po krótkiej przejażdżce już nic nie działa.Dioda nie świeci,po ponownym wprowadzeniu w stan serwisowy czyli zapłon załączony i przełączam przełącznik serwisowy dioda się zapala i świeci światłem ciągłym ponownie wychodzę ze stanu serwisowego kilka razy pilotem zamykam i otwieram zamek.Po krótkiej przejażdżce i zgaszeniu samochodu dioda nie miga pilot nie zamyka auta.ALARM ma 11 lat i jest zamontowany w hondzie accord .Może ktoś spotkał się z takim problemem ,jak usunąć taką usterkę i jaki to może być koszt.bardzo proszę o info.Pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 10 Paź 2010 11:01
    Hans30
    Poziom 27  

Zacznij od wpisania pilotów zaprogramuj kolejno wszystkie kanały jest to w instrukcji jeśli problem nie ustąpi alarm należy centralkę wymontować z auta i przyjrzeć się tej centralce pracy odbiornika itd najlepiej jakbyś zlecił to komuś co się zna na tym

0
  • #3 10 Paź 2010 17:09
    zawojek
    Poziom 2  

Hans30 napisał:
    Zacznij od wpisania pilotów zaprogramuj kolejno wszystkie kanały jest to w instrukcji jeśli problem nie ustąpi alarm należy centralkę wymontować z auta i przyjrzeć się tej centralce pracy odbiornika itd najlepiej jakbyś zlecił to komuś co się zna na tym

Centralke wymieniałem dwa lata temu nie mam instrukcji obsługi,jak mogę samodzielnie wpisać piloty i zaprogramować kolejno wszystkie kanały, ostatnio przed awarią otierając drzwi przytrzymałem dłużej środkowy przycisk na pilocie a z tego co pamiętam to on ma coś wspólnego z programowaniem

0