Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SLICAN CCT 1668.L dołożenie translacji analogowych

gmail 06 Oct 2010 20:03 1800 6
 • #1
  gmail
  Level 16  
  Jak dołożyć translacje analogowe do centrali slican 1668.L wer.softu 3.04p karta 4 translacji analogowych nowa CCT4CO. Po włożeniu karty do centrali i ściągnięciu softu z centrali F8 centrala nie rozpoznaje włożonej karty w slocie 3 ani w 6. Dokładałem kartę translacji analogowych z rozpoznawaniem i bez sygnału 16kHz w cm.admin. Po wgraniu softu do centrali centrala wyrzuca błąd brak karty w slocie. Co nie tak robię ew. może karta jest uszkodzona lub centrala na za stary soft do tej karty?
 • #2
  Tracer2
  R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  A zaakceptowałeś tą kartę w central ??
 • #3
  gmail
  Level 16  
  Nie było co akceptować centrala nie rozpoznaje włożonej karty w slocie. Zawsze po włożeniu nowej karty i pobraniu konfiguracji z centrali w zakładce Centrala/karty pojawiała się nowa karta i dopiero wtedy ją można było zaakceptować i wysłać nową konfigurację do centrali już z nową kartą. A teraz zonk wkładam kartę do innego slotu i znowu nic.
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  bolo2
  Level 19  
  Wg informacji Slicana, karty miejskie ze sprzęgiem optycznym działają od wersji programu 4.0X, więc powinien wystarczyć soft 4.02. Jeżeli centrala ma numer fabryczny większy niż 005463, to można zainstalować ten firmware bez licencji.
 • #6
  gmail
  Level 16  
  OK. temat zamykam, faktycznie wersja softu centrali jest za stara do kart ze sprzęgiem optycznym, klient nie zgadza się na dopłatę i wymianę softu, udało się mi wymienić kartę na starszą ASS bez sprzęgu optycznego.
 • #7
  User removed account
  User removed account