Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

moment dokręcenia głowicy corsa c 1.7di

06 Oct 2010 22:53 3331 4
  • Level 12  
    Witam. Proszę o pomoc, potrzebuje kolejności i momentów dokrecania śrub głowicy w corsie c 1.7di isuzu. Może ma ktoś książke serwisową i jest w stanie mi pomóc. Może ktos mógłby umieścic zdjęcie lub skan z książki serwisowej z opisem lub napisać. Będe bardzo wdzięczny.
  • Level 31  
    20nm,39nm,60stop,13stop,60stop,13stop. nowe śruby, dokręcasz "w kółko od środka".
    a tak właściwie to co za uszcelkę kupiłeś, że nie ma tam instrukcji dokręcania?
  • Level 12  
    Dzięki bardzo. Jeszcze nie kupiłem, pytam na przyszłość, idzie tam metalowa. Ciekawi mnie jeszcze temat oringów na wtryskiwacze, ponoć idą tam po dwie sztuki na wtrysk, a tam jest tylko podkładka miedziana pod wtryskiem i jeden oring. Może ktoś sie orientuje w tej kwesti?
  • Level 31  
    uszczelka Victor Reinz, będzie zapewne z instrukcją. ja podałem dane ogólne z pewnego programu, jednak zdarzyło mi się, że dwie uszczelki różnych producentów nieznacznie różniły się sposobami dokręcania. ponoć to ponoć. wyjąłeś to widzisz jak jest.
  • Level 33  
    Zagwozdka, bo mój program twierdzi że 40nm, 60 stop, 13 stop, 60 stop, 13 stop. I inna kolejność niż podałeś... Tzn nie wiem czy prawidłowo rozumiem 'w kółko' :)