Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

moment dokręcenia głowicy corsa c 1.7di

06 Paź 2010 22:53 3094 4
  • Poziom 11  
    Witam. Proszę o pomoc, potrzebuje kolejności i momentów dokrecania śrub głowicy w corsie c 1.7di isuzu. Może ma ktoś książke serwisową i jest w stanie mi pomóc. Może ktos mógłby umieścic zdjęcie lub skan z książki serwisowej z opisem lub napisać. Będe bardzo wdzięczny.
  • Poziom 31  
    20nm,39nm,60stop,13stop,60stop,13stop. nowe śruby, dokręcasz "w kółko od środka".
    a tak właściwie to co za uszcelkę kupiłeś, że nie ma tam instrukcji dokręcania?
  • Poziom 11  
    Dzięki bardzo. Jeszcze nie kupiłem, pytam na przyszłość, idzie tam metalowa. Ciekawi mnie jeszcze temat oringów na wtryskiwacze, ponoć idą tam po dwie sztuki na wtrysk, a tam jest tylko podkładka miedziana pod wtryskiem i jeden oring. Może ktoś sie orientuje w tej kwesti?
  • Poziom 31  
    uszczelka Victor Reinz, będzie zapewne z instrukcją. ja podałem dane ogólne z pewnego programu, jednak zdarzyło mi się, że dwie uszczelki różnych producentów nieznacznie różniły się sposobami dokręcania. ponoć to ponoć. wyjąłeś to widzisz jak jest.
  • Poziom 33  
    Zagwozdka, bo mój program twierdzi że 40nm, 60 stop, 13 stop, 60 stop, 13 stop. I inna kolejność niż podałeś... Tzn nie wiem czy prawidłowo rozumiem 'w kółko' :)