Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka General Electric GTG18FBRWW - mrozi na kość

broncobilly 07 Paź 2010 04:17 2592 0
  • #1 07 Paź 2010 04:17
    broncobilly
    Poziom 9  

mam problem z lodówką General Electric GTG18FBRWW

- chłodziarka albo mrozi na kość lub rozmaraża się automatycznie tworząc pokaźną kałużę wody w środku która oczywiście zaraz zamarza

- może ktoś coś pomoże lub zasugeruje bo żona chce mnie razem z tą lodówką z domu wypędzić :-(

ustawienie przepływu zimnego powietrza z zamrazarki do chłodziarki na minimum nic nie daje,
    również ustawienie termostatu chłodziarki na minimum (1) nic nie zmienia - produkty w chłodziarce naprzemian to zamarzają to zalewane są wodą

w załączniku zdjęcie tabliczki znamionowej i schematu lodówki oraz widok termostatu - czyżby widoczny tam silnik sterował cyklami rozmrażanie lodówki ?

Czy problemem jest termostat GNF-110 (zakres pracy jak widać na ostatnim zdjęciu od 4.5 / -13.5 st C - gdzie taki można kupić ? a moze ktoś doradzi jakiś zamiennik ? a może problem choć trochę rozwiąże odłączenie tego silnika (TMDE X09 SC1 cycle time 12h22m) - to on chyba steruje cyklami rozmrazania ? Niestety grzałek rozmrazajacych nie udało mi sie jeszcze zlokalizować.

lodówka General Electric GTG18FBRWW - mrozi na kość lodówka General Electric GTG18FBRWW - mrozi na kość lodówka General Electric GTG18FBRWW - mrozi na kość

0 0