Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[zlecę] Wykonanie prostej płytki do PWM

djandriu 07 Paź 2010 17:59 1716 3
  • #1 07 Paź 2010 17:59
    djandriu
    Poziom 27  

Witam , koledzy mam dość pilną sprawę ... Nie chcę składać układu w pająku ani na tekturce a nie opłaca mi się kupować kwasu, laminatu i pisaka dla płytki o wymiarach 5 - 7cm, Na pewno nie jeden z was trawi codziennie jakąś płytkę i moja prośba jest taka aby ktoś z szanownych kolegów wytrawił mi płytkę pod ten prosty układzik PWM:
    [zlecę] Wykonanie prostej płytki do PWM

Kończę budowę sterownika do akwarium , płytki zamawiałem w jakiejś tam firmie a w ostatniej chwili przypomniałem sobie że zapomniałem o regulacji jasności światła nocnego...

Koszt to będzie rzędu 2-3zł więc mogę w podziękowaniu doładować komuś telefon bądź przelać na te trzy dobre browary ..:):)
    Pomoże ktoś ?

• ambtechnic
  • #2 07 Paź 2010 22:42
    FastProject
    Poziom 28  

Koszt płytki, może i 2-3 zł ale koszt pracy (ścieranie papierem, nanoszenie mozaiki, trawienie, czyszczenie) już kilka razy większy. Spóźniłeś się 1 dzień- wczoraj bym ci ją zrobił za 10zł plus wysyłka. Ew mogę osobno wytrawić jutro za 20zł.

• ambtechnic
  • #3 08 Paź 2010 11:12
    azibik
    Poziom 32  

Zestaw NORD ELEKTRONIK NE 504

• #4 08 Paź 2010 13:20
    djandriu
    Poziom 27  

azibik napisał:
    Zestaw NORD ELEKTRONIK NE 504

Właśnie złożyłem z Nord Elektronik zestaw KA-702 - sterownik akwarium i żebym w tedy o tym pamiętał to bym zamówił ...