Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf IV rozrząd + pompa wodna

Davs 07 Paź 2010 20:37 3384 4
  • #1 07 Paź 2010 20:37
    Davs
    Poziom 9  

Witam. Posiadam VW GOLF IV 1.9TDI 110KM 1998r.
    Chciałbym wymienić rozrząd i pompę wodną. Zajeżdżałem ostatnio i się pytałem ile to wszystko kosztuje. Powiedzieli mi że około 830zł bez robocizny.
    Nie lepiej byłoby w internecie zamówić to wszystko?
    Znacie jakieś sklepy albo może ktoś wymieniał w golfie podobnym i ile zapłacił?

-1 4
  • #2 07 Paź 2010 23:13
    RobertLodz09
    Poziom 29  

Kolego jak nie masz doswiadczenia i praktyki warsztatowej przy naprawie samochodów oraz przyrządów (blokad) to lepiej sobie to "odpuść" i daj "zarobić" ludziom w warsztacie! Ponieważ jak to żle zmontujesz to wydatki na naprawe po twojej "próbie" będą bardzo ,ale to bardzo duże! Pozdrawiam!

0
  • #3 07 Paź 2010 23:25
    Davs
    Poziom 9  

Chodzi mi o to że ludzie dają niezłe narzuty na części.
    Chłopaki z warsztatu mi to zrobią tylko czy to nie jest tańsze w internecie niż ich części?
    Macie jakieś dobre sklepy z częściami tego typu?

0
  • #4 08 Paź 2010 07:35
    RobertLodz09
    Poziom 29  

Wiesz kolego w internecie to tak naprawde to nie wiesz co kupujesz i co ci prześlą! Ja osobiście części zamienne które wymieniam w autach kupuje w pewnych i sprawdzonych sklepach w Łodzi. Pozdrawiam!
    ps. Także proponuje sprawdzić sklepy w swojej okolicy ,zapytać sie co proponują i jakiej firmy pasek ,rolki ,itd. a następnie porównac z cenami z sklepów internetowych.

0
  • #5 08 Paź 2010 16:52
    skorpion1272
    Poziom 18  

A w czym kolego problem? Porównaj sobie ceny z internetu z tymi w sklepie i będzies wiedział czy warto, czy nie.

0