Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

32lg3000 słuchawki bezprzewodowe i dźwięk z głośników

07 Paź 2010 22:18 2407 4
  • Poziom 9  
    Witam, dzisiaj zakupiłem dziadkom oto ten telewizor. Dziadek bardzo słabo słyszy, więc kupiłem mu kiedyś słuchawki bezprzewodowe. Problem jednak w tym, że babcia słyszy dobrze i podłączenie jackiem pod wyjście na słuchawki nie ma sensu, bo wtedy nie słychać nic w głośnikach. Dlatego więc w starym telewizorze miałem przejściówkę z jacka na component (chyba). Telewizor mieli wiekowy '89 Philipsa i podłączone były słuchawki do chyba właśnie tego wyjścia audio in/out.

Dzisiaj próbowałem przez tą przejściówkę podłączyć te słuchawki do gniazda komponentowego i nie działało. Na zwykłym jacku owszem, działało, ale zależy mi na tym, aby jednocześnie był dźwięk w słuchawkach i w głośnikach telewizora. Co mi polecacie, jaki kabel kupić?

Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Kolego podłącz słuchawki ze złącza scart 2 jest wyjście foni , tylko kup adapter out scart plus redukcja cincze jack 3,5 milimetra i powinno być ok.
  • Poziom 9  
    mógłbyś mi powiedzieć jak taki kabelek wygląda i czy na pewno zadziała?

Dodano po 36 [minuty]:

Sorry za posta pod postem, ale obawiam się, że to nie będzie współpracowało, gdyż musiałbym wybierać źródło ze scarta2...
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Działać będzie nawet z scarta pierwszego,ja zastosowałem out czyli wyjście audio i video i działa.
  • Poziom 9  
    Byłem wczoraj w serwisie LG i powiedzieli mi to samo, więc dzięki. W poniedziałek postaram się kupić przejściówkę ze scarta na żeńskiego jacka.