Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Berlingo 1,9D dziwny sygnał

mariusz.przybyszewski 07 Paź 2010 22:23 2854 6
  • #1 07 Paź 2010 22:23
    mariusz.przybyszewski
    Poziom 2  

Szanowni użytkownicy "cytryny" czy możecie wytłumaczyci mi co to za sygnał i co on oznacza, a objawia się to tym że jak jadę to co jakiś czas słyszę sygnał (piszczy) nie wiem o co chodzi i wkurzam się że nie potrafię tego wyjaśnić, nie świecą się żadne kontrolki, dlatego może ktoś mi pomoże to wyjaśnić, z góry wielkie dzięki

0 6
  • #2 08 Paź 2010 17:32
    marcinwolosz
    Poziom 10  

Piszczeć może tysiąc rzeczy więc zacznij od tego i przysłuchaj się z której strony dochodzi chociaż ten pisk a następnie polecam wsadzić mechanika do auta i niech on słucha co piszczy;)

0
  • #3 24 Paź 2010 22:51
    eurobest.pl
    Poziom 1  

Piszczą Ci łożyska igiełkowe na tylnych wahaczach czyli belka do regeneracji.

0
  • #4 24 Paź 2010 22:54
    annubis17
    Poziom 14  

To jest pisk mechaniczny czy jakiś brzęczyk piszczy?

0
  • #5 24 Paź 2010 23:04
    mariusz.przybyszewski
    Poziom 2  

słuchajcie to jest pisk (krótki sygnał) wydobywa on się w okolicy deski rozdzielczej, ne wiem od czego to zależy bo czasem te sygnały są częstsze a czasem rzadsze pojedyńcze i np przez cały dzień nic się nie dzieje a innego dnia piszczy co chwilę, zastanawiam sie czy ma na to wpływ sposób jazdy i obroty ? naprawdę nie mam pojęcia co to jest ale strasznie denerwuje i sprawia wrażenie że coś jest nie tak ale co ? nie potrafię poradzić sobie z tym problemem...

0
  • #6 27 Paź 2010 19:08
    jeryy3
    Poziom 17  

jeśli masz klapę tylną podnoszoną do góry a nie podwójne drzwi otwierane to sprawdź czy nie załącza Ci się wyłącznik oświetlenia wnętrza przedziału bagażnika.Jest on jednocześnie czujnikiem otwarcia bądź niedomknięcia drzwi.

0
  • #7 12 Sty 2011 19:56
    mariusz.przybyszewski
    Poziom 2  

słuchajcie, ten niepokojący mnie "sygnał" jest identyczny jak jak sygnał kiedy zapala się kontrolka od rezerwy paliwa, do tej pory nie mam pojęcia co to jest ?

1