Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Berlingo 1,9D dziwny sygnał

mariusz.przybyszewski 07 Oct 2010 22:23 3997 6
 • #1
  mariusz.przybyszewski
  Level 2  
  Szanowni użytkownicy "cytryny" czy możecie wytłumaczyci mi co to za sygnał i co on oznacza, a objawia się to tym że jak jadę to co jakiś czas słyszę sygnał (piszczy) nie wiem o co chodzi i wkurzam się że nie potrafię tego wyjaśnić, nie świecą się żadne kontrolki, dlatego może ktoś mi pomoże to wyjaśnić, z góry wielkie dzięki
 • #2
  marcinwolosz
  Level 10  
  Piszczeć może tysiąc rzeczy więc zacznij od tego i przysłuchaj się z której strony dochodzi chociaż ten pisk a następnie polecam wsadzić mechanika do auta i niech on słucha co piszczy;)
 • #3
  eurobest.pl
  Level 1  
  Piszczą Ci łożyska igiełkowe na tylnych wahaczach czyli belka do regeneracji.
 • #4
  annubis17
  Level 14  
  To jest pisk mechaniczny czy jakiś brzęczyk piszczy?
 • #5
  mariusz.przybyszewski
  Level 2  
  słuchajcie to jest pisk (krótki sygnał) wydobywa on się w okolicy deski rozdzielczej, ne wiem od czego to zależy bo czasem te sygnały są częstsze a czasem rzadsze pojedyńcze i np przez cały dzień nic się nie dzieje a innego dnia piszczy co chwilę, zastanawiam sie czy ma na to wpływ sposób jazdy i obroty ? naprawdę nie mam pojęcia co to jest ale strasznie denerwuje i sprawia wrażenie że coś jest nie tak ale co ? nie potrafię poradzić sobie z tym problemem...
 • #6
  jeryy3
  Level 17  
  jeśli masz klapę tylną podnoszoną do góry a nie podwójne drzwi otwierane to sprawdź czy nie załącza Ci się wyłącznik oświetlenia wnętrza przedziału bagażnika.Jest on jednocześnie czujnikiem otwarcia bądź niedomknięcia drzwi.
 • #7
  mariusz.przybyszewski
  Level 2  
  słuchajcie, ten niepokojący mnie "sygnał" jest identyczny jak jak sygnał kiedy zapala się kontrolka od rezerwy paliwa, do tej pory nie mam pojęcia co to jest ?