Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamiennik zasilacza laptopa

07 Paź 2010 22:51 2405 6
  • Poziom 15  
    Witam. Jestem nowy więc nie wiem czy w dobrym dziale pisze. Więc tak posiadam zasilacz od laptopa 20V i 4.5A i on mi się spalił, obecnie posiadam zasilacz 19V i 6.6A i tu nie wiem czy on może być, czy mi się nic z sprzętem stanie. proszę o pomoc. Z góry dzięki.
  • Poziom 32  
    Taka różnica napięcia nie powinna sprawić żadnego kłopotu. Ważne że wydajność prądowa jest odpowiednia.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Czy polaryzację sprawdziłeś, a jesteś absolutnie pewien, że wtyk jest dokładnie taki sam? Najlepiej podaj o jaki laptop chodzi oraz oznaczenie modelu zasilacza, który chcesz użyć.
  • Poziom 15  
    Polaryzację czyli? Wtyk jest taki sam. Laptop to fujitsu siemens esprimo mobile v6515.

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

Zasilacz to: AC Adapter PA-1121-08. I przepraszam za błąd jest to 6.3A
  • Poziom 15  
    Witam. Posiadam zasilacz od laptopa fujitsu siemens esprimo mobile v6515 20V, 4.5A i on mi się spalił, obecnie posiadam zasilacz lite on PA-1121-08 19V, 6.3A, końcówki są takie same i tu nie wiem czy on może być, czy mi się nic z sprzętem stanie. proszę o pomoc. Z góry dzięki.
  • Poziom 15  
    Gdy jest podłączony to nic nie widać żeby się coś niepożądanego działo. OK dzięki za pomoc.