Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę zalogować się na stronę Orange.pl

08 Paź 2010 10:47 3318 1
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich mam taki o to problem nie mogę się zalogować na stronę orange.pl czy ktoś z Was może wie co jest grane czy mają tam jakąś awarie lub co się stało? Wczoraj przy próbie logowania pisało że jest awaria a dziś wyskakuje komunikat że błędny login lub hasło a nic nie zmieniałem Dodam też że wczoraj wieczorem był problem z zalogowaniem jak się już udało to był tam straszny nie ład znaczy wszystko jakby nie uporządkowane i strona w rozsypce. Jeśli ktoś miał takie problemy jak ja proszę o wypowiedzi albo jeśli udało się dziś komuś normalnie zalogować też proszę o info.

Chciałem poinformować że okazało się że moje konto na orange zostało usunięte i wszystko to co tam było wyparowało nie wiem nawet jak się to stało ani dokładnie kiedy wygląda na to że albo był to ruch ze strony orange lub hakera co ciekawe nie dostałem żadnej wiadomości że ktoś ingerował na mojej stronie (przy próbie zmiany czegokolwiek zawsze dostawało się na komórkę smsa z nowym kodem a tu nic) Czy kogoś spotkało to co mnie??
    Pozdrawiam
  • Poziom 42