Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik poziomu paliwa ford galaxy

08 Paź 2010 22:28 4790 7
  • Poziom 21  
    Może ktoś wie jak idą przewody z czujnika poziomu paliwa do wskaźnika w fordzie galaxy 1,9 TDI 98 rok?
  • Poziom 10  
    Jak dobrze pamietam to pod tylna kanapa jest otwor gdze wchoda te przewody i ida progiem.
  • Poziom 21  
    To jest Galaxy i ma płaską podłogę i nie ma tam tak jak w innych wozach.
  • Poziom 10  
    Zobacze dzis w szaranie i ci powiem.
  • Poziom 22  
    Podłoga jest karbowana i na niej wykładzina przewody są pod deklem na którym jest uchwyt fotela który jest pod wykładziną a ta pod zewnętrznym fotelem prawym rząd środkowy.
  • Poziom 21  
    Znalazłem czujnik i przewody ale wszystko jest OK, problem w tym ze pokazuje mi mniej niż zero i świeci kontrolka, stało się to nagle nie wiem czy czasem gdy miałem podłączonego interfrjsa i uruchomiony program Vag-Com 311 bo wcześniej było dobrze. Paliwa mam ponad połowę zbiornika, przewody drożne aż do licznika, czujnik elegancko pokazuje omy w dół jak i w górę, na teście wskaźnika też ładnie pokazuje, nie wiem co jest grane, nawet deską rozebrałem ale nie widzę przerwanych ścieżek i pękniętych lutów, może się rozprogramował, może wie ktoś jak to naprawić poza tym wszystkie zegary chodzą.
  • Poziom 21  
    A może ktoś wie jak to działa co przychodzi do licznika i do czego jest podłączone bo na pewno nie bezpośrednio do wskaźnika.
  • Poziom 21  
    Dziś rozwiązałem sam swój problem tzn wszystko było w porządku przewody, połączenia, licznik, czujnik problem był w ustawieniu jednostek w desce wskaźników na kanale 01 wskaźnika paliwa było 506 zamiast 128 (sam nie wiem jak to się stało), po zmianie w okienku adaptacja i zatwierdzeniu wróciło do normy. Dzięki też kolegom za rady i zaangażowanie i na tym temat zamykam.