Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rover 200 1,4 benzyna, 1998r

09 Paź 2010 12:02 1430 4
  • Poziom 1  
    Witam. mam problem po rozładowaniu akumulatora zmieniłem go na inny (pożyczony) bo potrzebowałem szybko dostac się do pracy. w tym pospiechu odwrotnie połączyłem klemy:/ ale od razu to zauważyłem bo zaczął wyc klakson.
    Klemy połączyłem prawidłowo a auto nie pali:/ swieca mi się wszystkie kontrolki włącznie z abs, i jeszcze jedna czerwona z rysunkiem auta:/ Po przekręceniu kluczyka wszystko idzie jak zawsze gasną kontrolki a rozrusznik ani drgnie:/ Co robic???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    No Jarek ( Jaworskiauto)
    "https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1788605.html. Tam kolega już wyjaśnił czym może to być spowodowane" To dobry adres faktycznie .
    Tak jak mówisz wszystko tam na temat znajdzie .
    A co do kolegi od rovera Nowicjusz22 :
    Przykro to stwierdzić ale samemu tego nie ogarniesz , na otarcie łez powiem że nie jesteś pierwszy i nie ostatni . Choć muszę przyznać że wątpię w twoją wersję Lepiej od razu powiedz panowie padły piloty byłem u elektryka który ostudził mój zapał i pośpiech ceną za usługę co robić?
    Jak byś czasem kolego pomyślał że ktoś ci na forum powie publicznie jak poradzić sobie "trwale" z tematem to raczej na to nie licz