Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

symbol na wyswietlaczu Mercedes CLK W 208???

09 Paź 2010 19:23 3584 12
  • Poziom 9  
    Witam .
    W mercedesie CLK W 208 ,pojawil mi sie komunikat na wyswietlaczu,jest to symbol klucza zegarka i cyfry 26 ,czy ktos bylby w stanie powiedziec mi co to znaczy???
    Pozdrawiam serdecznie darek
  • Poziom 20  
    Witam. Jest to informacja o dokonaniu przeglądu (wymiana oleju) w najbliższym czasie. Opisane w instrukcji samochodu.
  • Poziom 9  
    Witam.
    No tak sie dzialo tyle ze jezeli byl to przeglad to wyskakiwaly cale setki czyli 100 , 200 itd,lub potem na minusie teraz jaszcze doszedl ten symbol zegarka i tylko symbol 26 który sie nie zmiania,instrokcjie posiadam tylko w jezyku niemieckim i z tego co rozszyfrowalem moze chodzic o skrzynie biegow ,u mnie jest automat.
  • Poziom 20  
    jaki jest przebieg samochodu, gdzie były dokonywane naprawy i wymiany obowiązkowe?
  • Poziom 9  
    Witam przebieg pojazdu to 310000 km przeglady sa robione w serwisie ,wprawdzie nie autoryzowanym,mercedesa ,zawsze przy wymianie oleju usuwali te cyferki ,tyle ze teraz jak pisalem juz jakis zegarek sie pokazal i zona mi melduje ze te cyferki maleja ,blo 26 i tak coraz nizj jest w tej chwili 21.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Witam. Tak jak napisałem zbliża się czas przeglądu okresowego. Teraz jest określony w czasie (dni). Wyświetlony czas lub kilometry zależy od dziennego przebiegu samochodu. Przygotuj się na okresowy przegląd.
  • Poziom 9  
    Oki dziekuj slicznie ,cos jeszcze musi byc ze skrzynia biegow bo tak cos w instrukcji niemieckiej rozszyfrowalem .
    Pozdrawiam D.
  • Poziom 20  
    Witam ponownie, może trzeba wymienić olej w automatycznej skrzyni po przebiegu 60000 km. i będzie po problemie (czyli dokonać dokładnego przeglądu).
  • Poziom 9  
    No tez tak mysle bo olej byl wymieniany jakies trzy lata temu to chyba jakos tyle kilometrow przejechal.
  • Poziom 20  
    W tym przypadku nie ma co myśleć tylko dokonać dokładnego przeglądu samochodu wg. zaleceń serwisowych. Powodzenia.
  • Poziom 20  
    Przy takim przebiegu to wypadałoby zrobić gruntowny przegląd.
  • Poziom 20  
    Witam.
    Kolego hollow gruntowny lub dokładny przegląd wg.zaleceń serwisu czy nie znaczy to samo? Miejmy nadzieje, że koledze darek1964xyz nasze podpowiedzi pomogły a problem został rozwiązany pozytywnie i o tym się dowiemy. :D
  • Poziom 20  
    To wszystko zależy do jakiego serwisu trafi, może powiedzą mu "panie tego nie trzeba ruszać bo się kręci i nie trzaska" "olej? jak nie brakuje to nie trzeba wymieniać" i tak dalej...