Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel 1.3cdtisterownik nie steruje przekaznikiem pompy paliwa

lukasz.1889 10 Oct 2010 11:28 2471 4
    lukasz.1889
    Level 21  
    Witam
    Mam problem z corsa 1.3cdti zroku 2003 mianowicie autko nie odpala poniewaz steownik nie steruje przekaznikiem pompy paliwa,zasilania dochodzą lecz jest cos nie tak w sterowniku,rozebrałem sterownik i przepatrzyłem zimne luty i sa ok,podobno to czesta awaria sterownika w tych silnikach i chciałem spytac jak to naprawic,moze ma ktos z was schemat???prosze o pomoc i z góry dzięki
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    Hans30
    Level 27  
    witaj.
    więc tak schemat złącza sterownika raczej znajdziesz jak nie to daj foto sterownika i numery .Instrukcję naprawy czy schemat płyty sterownika raczej nie znajdziesz , wsady możliwe że znajdziesz . Co do naprawy polecam dobry elektronik samochodowy lub od razu wymiana sterownika na nowy tyle że go też będziesz musiał wyczyści lub przeprogramować .
  • Relpol przekaźniki
    autoas
    Level 42  
    Czy jeśli podasz masę "sztucznie" na przekaźnik to auto pali?
    Test wyjść Techem robiłeś?
    Hans30
    Level 27  
    Sterownie przekaźnikiem pompy paliwa wychodzi z 75 pinu sterownika i wchodzi na styk przekaźnika 85 obejrzyj też sam przekaźnik i napisz do jakich wniosków doszedłeś
    lukasz.1889
    Level 21  
    Witam
    Problem leżał po stronie sterownika,kupiłem sterownik,licznik i immo i smiga
    pozdro