Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen c8 wspomaganie nie działa

10 Paź 2010 17:12 4027 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Citroen c8 wspomaganie nie działa a działało Auto 2 letnie mały przebieg.Wyszedłem ze sklepu,odpaliłem i niespodzianka przestało działać.
    Nic nie cieknie nic nie buczy bezpieczniki sprawdziłem oki ,plyn jest co to może być?
  • Poziom 18  
    Sprawdz pompę wspomagania
  • Poziom 9  
    Nie ma rady jutro do servisu bo nie wiem jak sie sprawdza
  • Poziom 13  
    Pompy nie sprawdzisz wzrokowo nie święci ci kontrolka w samochodzie z wspomagania?No i co wiem to w citroenach jest w skrzynce bezpieczników bezpiecznik HS kolor szary wyciągnij go i włoż po chwili spowrotem
  • Poziom 9  
    Świeci sie kontrolka STOP na czerwono i komunikat brak zasilania na wspomaganiu.Gdzie znajde ten bezpiecznik??

Dodano po 3 [minuty]:

Znalazlem i wyjełem zaraz wsadze i poinforuje czy oki

Dodano po 18 [minuty]:

Dalej to samo power steering folty :cry:
  • Poziom 13  
    Oj CHYBA NIE ma tego bezpiecznika i sam raczej tego nie zrobisz podjedz sobie do jakiegoś mechanika żeby sprawdził co to za błąd jest bo przyczyn może byc wiele albo poprostu błąd wykasuje i będzie ok
  • Poziom 9  
    Nio jak na razie servis wymyslił za pompe wspomagania i nowa wiązkę 9800zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szukam dobrego servisu we wrocławiu
  • Poziom 18  
    W Citroenach bardzo czesto pompy wspomagania ulegaja awariom.Jak sie juz zorientowales jest ona dosc droga jesli trzeba wymienic,szczegolnie u dilerow ( a to tylko w ostatecznosci).

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    WITAM
    No i sprawa sie rozwiązała
    Swrvis chciał zarobic 8000zł!!!!!!!!!!
    UWAGA NA SERVIS CITROENA W DŁUGOŁECE POD WROCŁAWIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Spalony był bezpiecznik W zestaw bezpieczników taki czarny JAK KASETKA. -koszt 80 zł jest on pod skrzynką bezpieczników pod maska od strony kierowcy!!
    Jak bede miał mozliwosc wkleje foto.
    PO WYMIANIE DZIAŁA SUPER