Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault scenic szarpie samochodem

10 Paź 2010 17:56 4223 4
  • Poziom 9  
    witam wszystkich jestem nowy mam takie pytanie jestem posiadaczem renault scenic megane 1.6rt v8 1997r.90km gdy ruszam samochodem i zwalniam sprzegło to w przednim zawieszeniu słychać taki klik i tak samo jak dam wsteczny i zwalniam sprzęgło to też i tylko raz a w trakcie jazdy nic jak wiecie o co chodzi to dajcie znać pliz. A przy okazji mam jeszcze jeden problem gdy ruszam bardzo szarpie autem a gdy dam więcej gazu tak około 3000 obr. to nie czy to moze być koniec sprzęgła znajomy powiedział że kable wysokiego napięcia pod obciążeniem mają przebicie jak możecie to pomóżcie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Witam ten jak to mowisz klik to może byc poduszka z silnika lub skrzyni biegów.A z ta cewka sprawdź sobie te kable
  • Poziom 9  
    daw210 dzięki jak tylko dopadne wolnego czasu to sprawdze
  • Poziom 13  
    jak masz przebicie na kablach wysokiego napięcia to odpal samochód jak będzie ciemno i popatrz czy Ci iskra nie przeskakuje to będzie widac w ciemnosci. A to "klik" to po prostu sprzęgo na granicy zuzycia lubj/w poduszki silnika.
  • Poziom 9  
    dzięki panowie za odpowiedzi wymieniłem sprzęgło i wszystko jest ok