Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes A klasa 1999r swieca swiatła cofania na kazdym bieg

10 Paź 2010 20:36 6417 6
  • Poziom 14  
    W mercedesie swieci cały czas swiatło cofania .Po sprawdzeniu czujnika i dodatkowo próbie na nowym ,problem nie znika.Czujnk był wykrecany w pozycji, bieg wsteczny.Czy jest konieczna ingerencja do skrzyni biegów , czy może jakis sposób,jest to oczywiscie skrzynia manualna
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    właśnie moze najpierw popatrz na przewody tak jak mowi irekt
  • Poziom 14  
    Prawdopodobnie jest to problem mechaniczny w skrzyni biegów ,bo bez zapietej wtyczki swiatła cofania nie swieca,czyli zwarcia nie ma jedynie co zauwazyłem to sa duże luzy w mechanizmie wybierania biegów.Problem w tym czy bez otwierania skrzyni biegów mozna problem rozwiązać. Kazdy bieg mozna bez problemu włączyć jedynie V wyskakuje i trzega mocno wkładać.
  • Poziom 14  
    Wymontowany czujnik działa poprawnie ,przy wciskaniu swieci ,nie ma problemu elektrycznego, ze względu na trudny dostep nie jest łatwo cokolwiek tam wkładać jak sie go wykreci około połowy gwintu to gasną swiatła , auto miało juz problemy zawłanczaniem biegów ,dostałem je z wyjeta wtyczką czujnika cofania, w celu wymiany czujnika.Prawdopodobnie coś w skrzyni zmieniło swoje położenie i ztego co czytałem w opisach istnieje koniecznosc wymontowania skrzyni biegów może są inne sposoby na ustawienie wybieraka ''R'' i ''V''.Jak jest ktos kto moze cokolwiek sensownego podpowiedziec to czekam