Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AUTOALARM LEGENDFORD antynapad

22 Sep 2004 15:50 6771 7
  • Level 21  
    witam mam pytanie..Mam ustawioną funkcje antynapadową w alarmie i jest ona sterowana z pilota a nie z ukrytego guzika. Jeżeli w ciągu 30sekund nie wyłącze antynapadu to gasnie mi silnik i wyje syrena alarm przestaje reagowac na pilota - jak teraz wyłączyć antynapad?
  • Level 19  
    witam..
    sprubuj wylaczyc zaplon wylac kluczyk (drzwi zamkniete)wtedy uzyc pilota
    jesli to niepomoze to moze byc taka opcja jak w skorpionach ze uzycie pilota mozliwe jest dopiero po 30sek.tak jest w skorpionie modelu juz niepamietam
    ============
    pozdrawiam..
  • Level 11  
    wiem jak mozna spowrotem uaktywnic alarm i napewno nie zrobisz tego za pomoc pilotow
    Ze wzgledu na bezpieczenstwo moje i innych urzytkownikow tego alarmu mogie ci tylko i wycznie na maila.

APEL DO WSZSTKICH UZZTKOWNIKOW FORUM.
    PROSZE O NIE PODAWANIE NA FORUM SPOSOBU WYLACZANIA AKTYWNYCH FUNKCJI W UZBRUJONZM ALARMIE GDYZ ROWNOZNACZNIE MOZNA ZAMIESCIC POST ODDAM SAMOCHOD ZA DARMO

Pozdrawian[/code]
  • Level 29  
    maly181 czy myślisz że złodzieje nie mają instrukcji obsługi alarmów? Każdy złodziej wie jak i co zrobić. Co najważniejsze to tak skamuflować centralkę aby złodziej nie wiedział jaki to modej. Pozatem porażką są dla mnie naklejki na szybę mówiącej o zainstalowanym zabezpieczeniu. Więc nie ma co te dane są w instrukcji i dostępne są przez to dla każdego. POZDRAWIAM
  • Level 17  
    Zdobycie informacji/schematu autoalarmu przez złodzieja zajmie mu tyle samo czasu co pójście przeciętnego Polaka po bułki do sklepu. Jak koleś ma rąbnąć jakąś konkretną furę a nie zna alarmu to i tak pojedzie swoim autem do zakładu żeby mu wstawili taki sam alarm mało tego pojedzie do tego samego fachmana.....
  • Level 11  
    Tak Tak ale w/w kolega musi znac model a wtej tych alarmow jest multum wiec moglo by mu to zająć kilka minut.
    Ale napewno bedzie mu prosciej jak podaciu mu na forum jak wylączyc dany model.
  • Level 11  
    Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie, żeby złodziejaszek mógł przeforsować taki alarm to musi znać jego model. Nikt przecież nie zostawia pod wycieraczką info " w aucie zamontowany jest alarm marki ..." Aby złodziej mógł się dowiedzieć jaki alarm jest zamontowany w aucie musi się do niego włamać i znaleźć położenie alarmu gdzie jest zainstalowana centralka a w takim czasie nie jedną osobę zainteresuje wyjący alarm bo nie ma innej możliwości aby się dowiedział jaki jest model alarmu w aucie bez zobaczenia centralki, no chyba, że jest to nasz znajomy. Więc chyba niektórzy ludzie nie do końca rozumieją po co montuje się alarm.
    Alarm ma stanowić rodzaj zabezpieczenia, który ma zadanie odstraszyć,uniemożliwić, bądź udaremnić próbę włamania bądź kradzieży auta potencjalnemu złodziejowi.
    Jeżeli jesteście tak nastawieni na autoalarmy to po co je montujecie. Dla zabawy????
    Najlepiej zostawcie auto otwarte i kluczyki w stacyjce i napiszcie kartkie" auto do wzięcia.zapraszam wszystkich potencjalnych złodzieii!!!Promocja!!!"
    A jak nie chcecie,żeby wam auto zginęło to zdejmujcie koła co wieczór to na 1000% nikt nim nie odjedzie.

Ale jesteście optymistycznie nastawieni do złodzieii
    Chyba nigdy nikt wam nie próbował zaj.... auta.
    Przemyślcie to!!! Proszę!!!
  • Level 29  
    Zgodzę się z tobą mały181 ale po co tak ukrywać informacje o alarmach. Jeżeli sam wiesz, że żeby wiedzieć, jaki jest model alarmu to trzeba kuknąć na centralkę ja opisałem abyś udostępnił ten schemat na forum, bo nie mieliśmy go na forum. Teraz znajduje się w naszym spisie dostępnym pod adresem:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic236529.html

Nie trzeba ukrywać takich rzeczy gdyż złodziej i tak wie jak ma ukraść auto a to są ogólno dostępne materiały. Zapraszam wszystkich do skorzystania ze spisu, do którego link podałem. POZDRAWIAM

Ps. Bez kół też ukradną, mojemu koledze takie auto wywieźli nie wiem jak ale podejrzewam że poprostu te koła przykręcili. ;-)