Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Częstotliwość 395.5-396.5MHz

22 Wrz 2004 16:47 2568 13
  • Poziom 28  
    Jakie urządzenia nadają na częstotliwości 395.5-396.5MHz i 265.5-266.5MHz?
    Nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej tabeli w której by to było.
    Pozdr.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    witam..
    posiadam telefon firmy senao ktory dziala wlasnie w tych czestotliwosciach
    =======
    pozdrawiam..
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    + Lotnictwo wojskowe... 397.450MHz
  • Poziom 32  
    I naziemna obsługa lotnisk. Radmor swego czasu produkował radiotelefony na pasmo 370-400 MHz przeznaczone właśnie do tego celu.
  • Poziom 28  
    doktorek napisał:
    witam..
    posiadam telefon firmy senao ktory dziala wlasnie w tych czestotliwosciach
    =======
    pozdrawiam..

Ja też pociadam tej firmy telefonik i dlatego chciałem się dowiedzieć w razie czego kogo zakłócam. Ma od dosyć dużą moc. Jaki masz model?
  • Poziom 19  
    witam..
    moj aparacik to senao z tulu jest tylko s/n i symbol sn-h258 plus-e22
    nic wiecej na klamce nie pisze a na matce jest tosamo
    pozdrawiam..
    ======
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sluchawka 0,35 W a baza 1W
    Sluchawka smiga na 388 MHz, wiec masz duze szanse, ze staniesz sie bohaterem jednego z cyklicznych programow emitowanych przez TVN ;)

Zdecydowanie odradzam i odradzalem jakiekolwiek proby na tych czestotliwosciach... Niechcacy mozna sobie zrobic kuku...
  • Poziom 32  
    Szczególnie mieszkając niedaleko lotniska wojskowego (Łask). A URTiP ma coraz lepszą aparaturę do wykrywania zakłóceń. Inną sprawą jest to, że nie zawsze potrafią się nią posłużyć.
  • Poziom 28  
    yes2mike napisał:
    Sluchawka 0,35 W a baza 1W
    Sluchawka smiga na 388 MHz, wiec masz duze szanse, ze staniesz się bohaterem jednego z cyklicznych programow emitowanych przez TVN ;)

Zdecydowanie odradzam i odradzalem jakiekolwiek proby na tych czestotliwosciach... Niechcacy mozna sobie zrobic kuku...

Chyba nie 0,36W, tylko około 2W, a baza około 6W.

Słuchaka nie śmiga na 388MHz, tylko 265-66.

Pozdr.
  • Poziom 28  
    Około 266MHz (dość szerokie pasmo ale dokładnie nie pamiętam od ilu do ilu) śmigają amerykańskie satelity wojskowe UFO - digital i fonia - zapewniające łączność USArmy na całej Ziemi.
  • Poziom 28  
    Kwestia odpowiedniej antenki.Kiedyś w necie czytrałem o kolesiu pasjonacie, który nasłuchiwał te częstoty. Wystarczyło zrobić antenkę YAGI wycelować w satkę (są to satelity geostacjonarne - nie poruszają się względem Ziemi) i już coś tam odbierał. Strony nie pamiętam... ale zainteresowani dotrą poprzez GOOGLE :-)
  • Poziom 18  
    Były telefony Senao z mocą bazy 40 W a słuchawka chyba miedzy 5-a 10 W senao albo 686 albo 868 zasięg miałam około 100 km ale mi to ukradli.
    Myśleli że komórka . U ruskich można uzywane kupić do 300 zł właśnie sie tym interesuję aby zakupić na oklice warszawy starczy.
  • Poziom 15  
    380-400 MHz bazowowki TETRA a kto uzywa u nas TETRY chyba wiadomo. Mozesz poprobowac ale osobiscie odradzam.