Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrale Clima Produkt - program do ściągania sieci

Fill@ 11 Paź 2010 23:11 2471 3
  • #1 11 Paź 2010 23:11
    Fill@
    Poziom 10  

Witam kolegów szukam informacji na temat central tego producenta i nic za bardzo nie mogę znaleźć. Co sądzicie o tych centralach i sterownikach jakie w nich się znajdują? Ja mam problemy z nimi bo często prawie codziennie występuje AWARIA KRYTYCZNA i nie mam jak zdiagnozować centrali bo panel mam uszkodzony znacie jakieś oprogramowanie do laptopa przez tóre mógłbym się połączyć z tego typu centralą? Sterowniki w nich są SIEMENS ale dokładnie nie pamiętam jutro jak będę w pracy to podam dokładne oznaczenie.

Witam ponownie sterownik to ACX36.040 dowiedziałem się ze dzięki programowi SaphirScope można się połączyć ze sterownikiem ale nigdzie nie mogę znaleźć tego programu do ściągnięcia z sieci :(

0 3
  • SterControl
  • #2 17 Paź 2010 14:04
    Adam1988
    Poziom 25  

Jesli masz uszkodzony panel to jak resetujesz awarie ?
    Jesli awaria zatrzymuje prace wentylatorow to sprawdz w pierwszej kolejnosci presostaty na wentylatorach oraz miejsce podlaczenia wezykow.

0
  • SterControl
  • #3 17 Paź 2010 19:58
    Fill@
    Poziom 10  

Kasuje normalnie po omacku wpisuje kod i naciskam raz zegarek aby przejść do historii alarmów a następnie dłużej przytrzymuje aby je skasować (po czym prestaje czerwona dioda migać na panelu i zarazem gaśnie awaria na szafie )

Wszystkie centrale przeszły próbę i presostaty były sprawdzane specjalnie zamrażaliśmy kapilary aby sprawdzić czy centrala zareaguje poprawnie:)

Jedynie co udało się mi zauważyć to jak ustawię CO2 na około 600 jednostek to wtedy alarm występuję rzadziej lecz gdy zejdziemy z parametrem niżej jak 500 lub 450 to alarm występuje notorycznie

0
  • #4 22 Paź 2010 23:02
    Adam1988
    Poziom 25  

Fill@ napisał:

Wszystkie centrale przeszły próbę i presostaty były sprawdzane specjalnie zamrażaliśmy kapilary aby sprawdzić czy centrala zareaguje poprawnie:)

Miałem na myśli presostaty wentylatorów a Ty chyba piszesz o termostacie przeciwzamrożeniowy ?

0