Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

206 cc otwiera dach szyby stoja!! ??

12 Paź 2010 02:03 12702 10
  • Poziom 12  
    Witam jak w temacie. Mam problem podczas otwierania dachu.
    W momencie kiedy dach jest zamkniety szyby działaja prawidłowo. Gdy zwolnie zatrzaski i chce otwozyc dach Szyby sie nie ruszaja. NIe słysze zadnych komunikatów dzwiekowych. Po otwarciu dachu szyb nie da sie ruszyć!
    Ciekawa sprawa gdy dach jest juz otwarty - gdy trzymam dalej otwieranie dachu pompka cały czas chodzi. Przy zamykaniu tak samo. Raz na 10-15 razy po złożeniu sama sie wyłączy (jak trzymam właczynik) . O co chodzi?? Sprawdzałem auto na komputerze i wykasowałem 4 błedy w szyberdachu. Mimo to nic sie nie zmieniło. Auto dostało w drzwi.
    Dach nie ucierpiał wystrzeliła tylko poducha w siedzeniu i cały czas cos brzeczy? nie wiem czy to sygnał od dachu czy przez poduszke (poduszke wymieniłem)...
    HELP !!!
  • Poziom 27  
    sprawdz styczniki przy słupkach szyby przedniej (lewo i prawo)
  • Poziom 12  
    Colin, w którym miejscu sa te styczniki?
  • Poziom 27  
    tak o nie chodzi, mozesz je chwilowo odpiąc badz zewrzec i zobaczyc czy bedzie poprawa

musisz zwierac/rozwierac obydwa naraz
  • Poziom 12  
    Sprawdziłem te styczniki. Sa sprawne. Automatyka dalej nie chodzi. JAk otwozrze dach to moge zapomniec o jakim kolwiek manewrze szybą.
  • Poziom 27  
    a jak dach otworzy sie do konca masz charakterystyczny GONG ze proces dobiegł końca?
  • Poziom 12  
    Nie mam tego. Jak dach sie schowa to cały czas chodzi pompka. Ile bym nie trzymał przycisku tyle bedzie chodziła. Jak zamykam jest to samo. Błedow na kompie nie pokazuje.
  • Poziom 27  
    sprawdz jeszcze te styczniki kufra

206 cc otwiera dach szyby stoja!! ?? 206 cc otwiera dach szyby stoja!! ??
  • Poziom 12  
    Temat uwazam za zakonczony. Odnalazłem usterke.
    Odkleił sie czujnik 6888. Przy kleiłem go nie na tsme samoprzylepna dwustronna ana jakis dobry klej ala gumowy. Wszystko wróciło do normy dach lata nic sie nie zacina. Cała procedura otwierania działa łącznie z sygnałami dzwiękowymi.