Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative webcam II - nie działa w komunikatorach

atlantycki 12 Oct 2010 11:56 1134 0
    atlantycki
    Level 18  
    Posiadam kamerkę jak w tytule , kamerka jest sprawna ,sterowniki instalują się bez najmniejszego problemu . W programie monitorującym obraz jest ok .

Niestety kamerka nie jest wykrywana przez żaden program do wideokonferencji , ani skype nie widzi kamerki , ani tez oovoo . Zastanawia mnie jedna rzecz przeważnie instalując czy to skaner czy inną kamerkę u kogoś jest ikonka w "moj komputer" klikając tam mamy podgląd z urządzenia w tym przypadku tego brak (ikonki urzadzenia) .

W menadżer urzadzeń mam kamęrkę w urządzenia do obrazowania .Próbowałem dodać kamerkę w panelu sterowania w skanery i aparaty fotograficzne lecz za każdym razem pokazuje mi tylko do wyboru porty LPT1 i COM1 (kamerka oczywiście na USB )

Posiadam windows XP SP 2 . USB w lapku mam raczej 1.1 ale niema to znaczenia gdyż kamerka jest już dość stara .

Sterowników użyłem ze strony creativa są max pod win 2000 ale działają innych niema .

Da się coś jeszcze zrobić ?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się