Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Epson sx115, nie drukuje

alexandra-c 13 Paź 2010 12:45 8870 4
  • #1 13 Paź 2010 12:45
    alexandra-c
    Poziom 2  

Witam,
    jako że nie daję rady rozwiązać problemu sama, zwracam się z prośbą o pomoc.
    Otóż mam od jakiegoś czasu drukarkę epson, nie drukuję dużo, ostatnio po kilkumiesięcznej przerwie chciałam coś wydrukować i mi powiedziała, że nie ma czarnego tuszu, wymieniłam więc (cały czas stosuję tusze oryginalne), komunikat o tuszach zniknął, wszystko wygląda normalnie, tylko po poleceniu drukowania urządzenie wydaje zupełnie prawidłowe odgłosy, tak jakby drukowała, a oddaje białe kartki. Zrobiłam test dysz- wydrukowała białą kartkę, czyszczenie głowic, nic to wszystko nie dało...
    Będę bardzo wdzięczna za porady, pozdrawiam :)

0 4
  • #2 13 Paź 2010 13:15
    goldi74
    Poziom 43  

Spróbuj kilkakrotnie powtórzyć czyszczenie głowicy. Jeżeli to nie pomoże trzeba będzie użyć płynu udrażniającego dysze głowicy.

0
  • #3 13 Paź 2010 13:37
    alexandra-c
    Poziom 2  

Dziękuję, jest lepiej, pojawiły się już kolory, z czarnym jeszcze są problemy, ale może jeszcze poczyszczę. Tylko mi zeżarło prawie cały nowy czarny tusz za to:

EDIT:
    I wygląda na to, że jest ok. Jeszcze raz dzięki za pomoc:)

0
  • #4 11 Lut 2011 22:38
    KaczyWAT
    Poziom 1  

Witam Wszystkich. Mam taki problem. Otóż drukarka sx 115 nie drukuje mi koloru niebieskiego. Wszystkie pozostałe kolory drukuje poprawnie. Robiłem 5 razy pod rząd czyszczenie głowicy i nic, nawet kropki nie wydrukowało na niebiesko tylko wszystko na różowo. Co jest grane? Co mam zrobić? Dodam, że wcześniej używałem najtańszych zamienników z allegro i one mogły przytkać dyszę niebieskiego koloru i teraz nie drukuje. Jeżeli mam racje to jak wykonać czyszczenie dyszy za pomocą płynu? Może jakiś inny sposób podsuniecie? Proszę o pomoc...

0
  • #5 12 Lut 2011 08:58
    wojtekflis
    Poziom 19  

Miałem ten sam problem z dx4450. Kupiłem pigmentowy tusz TrigonInk odpowiednik DuraBrite i po ok 20-30 czyszczeniach wszystko wróciło do normy. Tuszu to ok 50ml poszło ale teraz nie mam problemów. Kupuję cały czas ten tusz i druk jest znakomity.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo