Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Projektor BENQ mp 611c wyłącza się

prezes873 13 Oct 2010 19:55 5823 8
    prezes873
    Level 9  
    witam mam problem z projektorem jak w temacie wyłącza sie po 20 minutowej pracy najlpierw gaśnie lampa a po chwili kontrolka sygnalizuje wyłączenie sie projektora czego to może być wina prosze o szybką odpowiedź

Moderated By androot:

Pisownia

Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Manio95
    Level 21  
    A świeci może dioda temperatury?
    Sprawdź wszystkie czujniki temperatury (tan przy lampie głównie) oraz wiatraczki czy chodzą.
    prezes873
    Level 9  
    właśnie kontrolka od temp się nie zapala i witraki chodzą normalnie ale czytałem że możliwe że jest dośc mocno zakużony i może się przegrzewać ale ta kontrolka się nie zapala spróbuje go jeszcze dzisiaj przeczyścić i zobaczymy czy pomoże
    a tak w nawiasie czy to może być wina lampy że już wyczerpała limit godziny czy lampa nie ma nic do wyłączania
  • Helpful post
    Manio95
    Level 21  
    A ile godzien ma lampa i w jakim jest stanie? (trzeba ją wyjąć i zobaczyć) bo faktycznie może to być wina lampy.
    prezes873
    Level 9  
    niestety takich wiadomości nie posiadam bo to był używany projektor i poprzedni właściciel nie wyzerował licznika lampy po wymianie chociaż twierdził że wymiana była jakieś 2 miesiące przed odkupieniem go przezemnie i napewno nie wybiła więcej jak 500h a w jaki sposób można zauważyć że lampa wymaga już wymiany
    prezes873
    Level 9  
    no i się wyjaśniło wczoraj zmagałem się z czyszczeniem do godziny 1.00 i pochodził prawie godzinę ale zanim zgasł zaczeły migać kolory i po wygaśnieciu zapaliła się kontrolka lampy
    prezes873
    Level 9  
    niestety po wymianie lampy sytuacja się powtórzyłą chyba jest jakiś grubszy problem sprzęt jedzie na servis
    wiesiek_111
    Level 11  
    czolem, też jestem bardzo ciekaw jaka przyczyna bo u mnie pojawił sie dwukrotnie podobny efekt i myślę nad wysyłką do serwisu ale boję się że niepotrzebnie wymienią lampę ... a usterka okaże sie być zupełnie inna.

Napisz proszę jak rozwiązał się temat.