Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektor BENQ mp 611c wyłącza się

13 Paź 2010 19:55 5577 8
  • Poziom 9  
    witam mam problem z projektorem jak w temacie wyłącza sie po 20 minutowej pracy najlpierw gaśnie lampa a po chwili kontrolka sygnalizuje wyłączenie sie projektora czego to może być wina prosze o szybką odpowiedź

Moderowany przez androot:

Pisownia

• Poziom 21  
    A świeci może dioda temperatury?
    Sprawdź wszystkie czujniki temperatury (tan przy lampie głównie) oraz wiatraczki czy chodzą.
  • Poziom 9  
    właśnie kontrolka od temp się nie zapala i witraki chodzą normalnie ale czytałem że możliwe że jest dośc mocno zakużony i może się przegrzewać ale ta kontrolka się nie zapala spróbuje go jeszcze dzisiaj przeczyścić i zobaczymy czy pomoże
    a tak w nawiasie czy to może być wina lampy że już wyczerpała limit godziny czy lampa nie ma nic do wyłączania
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    A ile godzien ma lampa i w jakim jest stanie? (trzeba ją wyjąć i zobaczyć) bo faktycznie może to być wina lampy.
  • Poziom 9  
    niestety takich wiadomości nie posiadam bo to był używany projektor i poprzedni właściciel nie wyzerował licznika lampy po wymianie chociaż twierdził że wymiana była jakieś 2 miesiące przed odkupieniem go przezemnie i napewno nie wybiła więcej jak 500h a w jaki sposób można zauważyć że lampa wymaga już wymiany
  • Poziom 9  
    no i się wyjaśniło wczoraj zmagałem się z czyszczeniem do godziny 1.00 i pochodził prawie godzinę ale zanim zgasł zaczeły migać kolory i po wygaśnieciu zapaliła się kontrolka lampy
  • Poziom 9  
    niestety po wymianie lampy sytuacja się powtórzyłą chyba jest jakiś grubszy problem sprzęt jedzie na servis
  • Poziom 10  
    czolem, też jestem bardzo ciekaw jaka przyczyna bo u mnie pojawił sie dwukrotnie podobny efekt i myślę nad wysyłką do serwisu ale boję się że niepotrzebnie wymienią lampę ... a usterka okaże sie być zupełnie inna.

Napisz proszę jak rozwiązał się temat.