Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hipath 3000 menager E - przekierowanie

szakal23 14 Oct 2010 17:10 3485 12
    szakal23
    Level 11  
    Witam wszystkich
    Na początek dodam że jestem ciemny w tym temacie:) Ale mam problem bo muszę ustawić w firmie na centralce przekierowanie tzn. dzwoniąc np. na numer 300 to po 4 sygnałach chciałbym aby połączenie zostało przekierowane na numer 330. Będzie ktoś uprzejmy mnie uświadomić gdzie to się szuka? Z góry dziękuje. Pozdrawiam
    Jack14
    Level 38  
    Jeśli to Tobie w czymś pomoże.
    "Nadchodzące połączenia, przekazanie wywołania"
    szakal23
    Level 11  
    dzięki wielkie dotarłem tutaj sam wcześniej ale nie mogę tego tu ustawić tzn. ustawiłem tak: Cel 1 numer 200 cel 2 numer 300 Cykle 4 i nie działa :(

Dodano po 40 [sekundy]:

oczywiście dane zapisałem i wysłałem na centrale:)
    szakal23
    Level 11  
    ustawiłem tak jak na screenie.

Jack14
    Level 38  
    Zaznacz jeszcze "Wyświetl członków listy nr 4" i daj jeszcze raz zdjęcie lub jak wolisz prześlij do mnie na priva kds.
    szakal23
    Level 11  

lista ta jak widać jest pusta
    Jack14
    Level 38  
    To jak ma działać to przekierowanie skoro lista nr 4 nie jest przypisana do żadnego numeru?
    szakal23
    Level 11  
    no właśnie mówiłem że jestem ciemny w tym temacie:) a co mam tam wpisać? Z góry dzieki
    Jack14
    Level 38  
    Jeśli oczekujesz mojej pomocy to możesz się zastosować do tego co napisałem na privie.
    Jeśli nie to moja pomoc jest "zbędna".

Pozdrawiam.
    sookuu
    Level 2  
    Bardzo nie ładnie jest o takich ważnych sprawach pisać na privie, też potrzebuję się dowiedzieć jak edytować tą listę :(
    Jack14
    Level 38  
    Jeśli przeczytałeś wszystkie wpisy w tym temacie i też nie rozumiesz co należy zrobić to przykro mi bardzo. To nie jest nic bardzo skomplikowanego trzeba tylko czasem myśleć zanim się coś "skrobnie" na forum.
    toon
    Level 28  
    W dolnej tabelce przy numerze który chcesz przekierować ustaw tak jak na numerze 102,tylko zamiast cyfry 1 ustaw 4.Ważne ustaw jeszcze w cel1 numer który chcesz przekierować a w cel2 numer na który chcesz przekierować