Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ile mogę jeździć na belgijskich blachach?

joint32 15 Paź 2010 19:37 3264 4
  • #1 15 Paź 2010 19:37
    joint32
    Poziom 14  

Witam mam pytanie .Kupiłem auto z komisu mam fakturę,brif taki podłużny czerwony,wszystko jest opłacone przez komis czyli kompleksowo przygotowane do rejestracji,ma przegląd na rok i ubezpieczenie na pól roku(w Polsce).Moje pytanie jak długo mogę tak jeździć na tych papierach zanim go zarejestruję na siebie?

0 4
  • #2 15 Paź 2010 19:47
    Qbuś
    Poziom 38  

Jeżeli podatek zapłacony, to na przerejestrowanie 30 dni, nawet jak przekroczysz termin to nie ma żadnych "sankcji karnych", najważniejszy jest aktualny przegląd, ubezpieczenie i podatek-(14 dni).

1
  • #3 15 Paź 2010 20:50
    joint32
    Poziom 14  

Czyli spokojnie mogę jeździć tak długo jak mam OC?A jak przekroczę 30 dni to nie będzie problemów z zarejestrowaniem.

0
  • #4 16 Paź 2010 08:36
    Qbuś
    Poziom 38  

joint32 napisał:
    Czyli spokojnie mogę jeździć tak długo jak mam OC?A jak przekroczę 30 dni to nie będzie problemów z zarejestrowaniem.

"Teoretycznie" tak, jednak ja bym zarejestrował od razu, mniej wyjaśniania podczas "rutynowych kontroli" mniej "papierów" do wożenia, trafisz na "nadgorliwego" zacznie "coś" podejrzewać ,wyjaśniać, sprawdzać itd....Łatwiej sprzedać (jak byś się rozmyślił), no i jesteś "w zgodzie z prawem". Jeżeli nie masz "bardzo ważnych powodów" to zarejestruj i "po sprawie". :D

0
  • #5 16 Paź 2010 09:14
    joint32
    Poziom 14  

Ok, właśnie mam powody przedłużać,dzięki za wyjaśnienia.

0