Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki zestaw kina domowego pod telewizor Sharp ledowy

michael2222221 16 Paź 2010 01:49 2148 1
  • #1 16 Paź 2010 01:49
    michael2222221
    Poziom 1  

Witam, zastanawiam się nad kupieniem kina domowego pod telewizor Sharp, który posiada funkcję aquos, dzięki czemu mógłbym wszystkie urządzenia firmy Sharp kontrolować 1 pilotem. Po obejrzeniu oferty kin domowych firmy Sharp całkiem straciłem głowę, ponieważ system głośników dominuje 2:1, nie wiem który lepszy, ale wydaje mi się że 5 byłoby lepsze, bo można z tyłu rozmieścić. Cena wysoka w porównaniu do funkcji, jakie Szarp ma do zaoferowania itp. Proszę o fachową poradę co kupić - czy kupić kino tej samej firmy czy może innej? Dodam, że jestem zielony w tej dziedzinie, proszę o podanie własnych kombinacji, bo myśle już żeby samemu poskładać, dodam, że chciałbym móc odtwarzać divix, xvid a może dvd kupić osobno i amplituner z głośnikami chciałbym z bezprzewodowymi! Cena do 2000 pln. Wszystko chciałbym podłączyć hdmi i optyką dzwięk, najbardziej interesuje mnie, żeby móc oglądać filmy w HD I dźwięk DS.

1 1
  • CControls
  • #2 31 Paź 2010 19:13
    Pablo1964
    Moderator

Za 2000 zł szaleństwa nie będzie - najlepszym wyborem będzie dowolny markowy amplituner podstawowej serii wraz z pełnowymiarowymi kolumnami.

0